Schneider Electric, Göztepe’de showroom açtı…

13

Dünya’nın önde gelen elektrik firmalarından biri olan Schneider Electric’in, Cemil Topuzlu Caddesi’nin Göztepe bölümünde açtığı showroom’u hizmete girdi.

Son kullanıcılar, mimarlar ve yatırımcı grupların daha kolay ulaşabilmeleri adına bu showroom’u açtıklarını belirten yetkililer; kararın 2011 yılı başlarında verildiğini ve uzun bir hazırlık döneminin ardından açılışın gerçekleştiğini bildirdiler.

300 metrekarelik alan üzerinde…

Showroom’un 300 metrekarelik bir alan üzerinde iki katlı olarak dizayn edildiğine değinen yetkili, burada konukların daha rahat seçim yapabileceğini bildirdi. Yaşam alanlarında kullanılmakta olan anahtar ve priz çeşitlerinin yanı sıra, akıllı binalarda kullanılan otomasyıon sistemlerinin rahat bir ortamda incelenebileceği showroom’un açılışını, Schneider’in aynı zamanda 27 ülkeden de sorumlu Türkiye Genel Müdürü Turhan Turhangil yaptı.

12

Yenilikçi ve teknolojik entegre çözümler sunuyor…

Schneider Electric, elektrik santrallerinden eletrik prizlerine kadar güç ve kontrol, kritik enerji, enerji verimliliği, otomasyon ve yenilenebilir enerji alanlarında sunduğu hizmetlerle sayısız ödüller kazanmış bir dünya markası olarak biliniyor…

11

Berk Soytürk, Yunus Emre Ünsal, Ahmet Nuri İşlek, Aycan Gök ve Erkan Yalım…

10

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Plak Günleri

Kadıköy’de Plak Günleri

Kadıköy Belediyesi’nin üçüncü kez düzenlediği Kadıköy Plak Günleri’nde plaklar, bu yıl Türk müziğinin en önemli seslerinden biri olan ...