Sarıgazispor

Sarıgazispor mütevazi kadrosuyla çalışmalara başladı

İstanbul 1. Amatör Lig’de mücadele edecek olan Sarıgazispor, yeni sezon çalışmalarına tüm hızıyla başladı. Teknik Direktör Bekir Arı, Yardımcı Antrenör Yakup Gürses ve Kondisyoner Özcan Güvendik yönetiminde sürdürülen yeni sezon çalışmalarında Sarıgazispor oyuncularının heyecanları gözlerinden okundu.

Kırmızı-yeşilliler, Sarıgazi Stadı’nda çalışmalarını haftada 3 gün antrenman yaparak sürdürüyor. Genç takım ağırlıklı kadronun yanına yapılan tecrübeli transferlerle birlikte takım sezona hazırlandı. Koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan Sarıgazispor’un antrenmanı, tempolu koşular ile sürdü. Antrenmanın son bölümünde ise kuvvet ve istasyon çalışmaları yapan Sancaktepe temsilcisi, açma germe ve esneme hareketleri ile antrenmanı noktaladı.

Yeni sezon çalışmaları na başlayan Sarıgazi spor oyuncularının heyecanları gözlerinden okundu.

Yeni sezon çalışmalarına başlayan Sarıgazispor oyuncularının heyecanları gözlerinden okundu…

MAÇ YERİNE İNSAN KAZANMAYI TERCİH EDEN BİR KULÜP…

Yeni sezon ile ilgili açıklamalarda bulunan Sarıgazispor Spor Direktörü Mükremin Bakar; “Bildiğiniz gibi yeni sezon hazırlıklarına erken başlayan takımlardan biriyiz. Yaklaşık bir buçuk aydır çalışmalarımızı Teknik Sorumlumuz Bekir Arı nezaretinde yapmaktayız. Hedefimiz, öncelikle spor ile birlikte sporu seven temiz ve ahlaklı gençler yetiştirerek topluma kazandırmaktır. Maç kazanmaktan ziyade insan kazanmayı tercih eden bir kulübüz. Maçı kazanır veya kaybedebilirsiniz, ama en büyük meziyet insan kazanmaktır. Biz de mücadelemizi bu yönde sürdürerek, mütevazi kadromuzla çalışmalarımızı devam ediyoruz. Yeni sezonun tüm amatör camiaya hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

SARIGAZİSPOR’UN 1. AMATÖR LİG GRUBU…

Çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Sarıgazispor’un 1. Amatör Lig Grubu (18. Grup) şu şekilde:

1 – SARIGAZİ
2 – YAKACIK
3 – GÜLENSU SPOR
4 – KEMAHSPOR
5 – BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
6 – İSTANBUL ALTINORDU
7 – PENDİK GÜLLÜBAĞLAR
8 – ACIBADEM ÜSKÜDAR
9 – ADALARSarıgazispor

sporvitrini

Hakkında Çilem Doğan

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

atasehir

Ataşehir Belediyespor kupasına kavuştu

TFF Kadınlar 1. Futbol Ligi’nin şampiyonu Ataşehir Belediyespor, Yenisahra Stadı’nda 5-1 galip geldiği Beşiktaş maçının ardından kupasına kavuştu. ...