Saray Muhallebicisi’nde “assessment” sistemi…

Geleneksel sütlü ve hamurlu tatlıları ile Türkiye’nin ilk muhallebici zinciri olan Saray Muhallebicisi, geleceğin yöneticilerini “assessment” sistemi ile belirliyor.

1935 yılından bu yana ödün vermediği kaliteli ürün ve hizmet anlayışını, çalışan kalitesi ve eğitimine verdiği değerle günümüze taşıyan Saray Muhallebicisi, 2014 yılında açılışı gerçekleşecek yeni şubeleriyle beraber 50’ye yakın yönetici adayını “Assessment Yönetici Değerlendirme Sistemi” ile belirleyecek.

DÖRT AŞAMALI DEĞERLENDİRME SİSTEMİ…

Servis sorumlusu, yardımcıları, tezgâh sorumlusu ve aşçıların katılabildiği sınav; excel, mesleki bilgi, yetkinlik bazlı mülakat ve uygulamalı vaka olmak üzere dört aşamadan oluşuyor. Puanlar toplamının ortalaması 85 not ve üzeri olan adaylar ise eğitim sürecine alınıyor.

BAŞARI OLAN HERKES YÜKSELEBİLİYOR…

Saray Muhallebicisi’nin kasiyer ve şef gibi geleceğin yöneticilerini belirlemek üzere uyguladığı bu sistem, adil ve şeffaf bir değerlendirme sonucu başarılı olan herkesin kurum bünyesinde yükselmesini hedefliyor.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir yorum

  1. Saray Muhallebicisinde birlik var kardeşlik var mükemmel eğitim anlayışı var..
    Bire Beş Durmak Yok Yola Devam..

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

34. Uluslararası Prens Adaları Yüzme Şampiyonası başlıyor

Türkiye Yüzme Federasyonu ve Medicana Kadıköy Hastanesi sponsorluğunda düzenlenen 34. Uluslararası Prens Adaları Yüzme Şampiyonası, 20-21 Temmuz tarihlerinde ...