Sancaktepe’ye Güreş Eğitim Merkezi…

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, belediye olarak Ata sporumuz güreşe olan yatırımların hız kesmeden devam edeceğinin müjdesini verdi. Başkan Erdem, yakın zamanda hizmete girecek olan ve içinde 100 yataklı Güreş Eğitim Merkezi, yüzme havuzu, spor ve konferans salonunun yer alacağı tesiste geleceğin Olimpiyat şampiyonu güreşçilerinin yetişeceğini belirtti.

Böylesine muhteşem bir eserin Ata sporumuz güreşin hizmetine sunulacak olmasından dolayı gururlandıklarını, bu güzel projeye imza attıkları için Sancaktepe Belediyesi ve Başkan Erdem’e minnet duyduklarını dile getiren Türkiye Güreş Federasyon Başkanı Musa Aydın, şunları ifade etti:

NİCE ŞAMPİYONLAR VE EFSANE GÜREŞÇİLER YETİŞECEK…

“Biz de elimizdeki bütün imkanları sonuna kadar seferber edeceğiz. İnanıyorum ki, bu salonda nice şampiyonlar ve efsane olacak güreşçiler mindere çıkacaktır. İnşaat tamamlandıktan sonra yapılacak müsabakaları heyecanla bekliyorum ve salonun yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Maltepe’de Brezilya coşkusu

Maltepe Belediyesi’nin düzenlediği Uluslararası Beşçeşmeler Yaz Festivali’nin bu haftaki konuğu Brezilya oldu. Brezilya ekibinin yöresel ezgileriyle katılıcıları coşturduğu ...