Sancaktepe’ye dev bir eser daha…

Sancaktepe halkının spor yaparak sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için Sancaktepe Belediyesi tarafından hazırlanan ve İl Özel İdaresi ile birlikte hayata geçirilen önemli projelerinden “Eyüp Sultan Kültür ve Spor Kompleksi”, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun da katıldığı törenle hizmete açıldı.

Eyüp Sultan Mahallesi’nde gerçekleşen açılış törenine, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in yanı sıra İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sabri Kaya ve üst düzey yöneticiler katıldı.

“GECE-GÜNDÜZ ÇALIŞTIK, ÜRETTİK, YATIRIMLAR YAPTIK…”

Törenin açılış konuşmasını yapan Başkan İsmail Erdem, Sancaktepe halkına böylesine güzel bir eseri daha kazandırmanın gururu ve mutluluğunu yaşadığını belirterek; “Beş yıl önce hizmet bayrağını devraldığımızda ‘gelişim’ sözü verdik. ‘Sancaktepemiz her alanda gelişecek’ dedik. Gece demeden, gündüz demeden çalıştık, ürettik, yatırımlar yaptık. Ektiğimiz gelişim tohumlarının bugün birer birer meyvelerini vermesinden büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

“DÜNYA ÇAPINDA SPORCULAR BURALARDAN ÇIKACAK…”

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ise, ilçede yapılan yatırımlar ve hizmetlerden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Her ziyaret ettiğimde bir öncekinden daha farklı, daha gelişmiş bir ilçe portresi olarak karşımıza çıkan Sancaktepe’de, geleceğimizin teminatı gençlerimize bir hizmet kapısı daha açmanın mutluluğunu yaşıyorum. İl Özel İdaresi ve Sancaktepe Belediyesi’nin desteği ile yapılan bu komplekste sağlıklı nesiller yetiştirilirken, dünya çapında sporcular da buralardan çıkmış olacak” dedi.

 

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...