Sancaktepe güreşte Türkiye Şampiyonu…

2

Minderin Aslanları, 2012 Türkiye Güreş Şampiyonası’nda tarih yazdı. Sancaktepe Belediyespor Güreş Takımı, 01-04 Aralık  tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen 2012 Türkiye Güreş Şampiyonası’nda, Büyükler  Serbest Güreş dalında  takım halinde Türkiye Şampiyonu oldu.

Büyükler Serbest Güreş Şampiyonası’nda, Sancaktepe Belediyespor Güreş Takımı  44 puanla takım halinde birinciliği elde etti. İstanbul Büyükşehir Belediye 41 puanla ikinci, Ankara Büyükşehir Belediyesi ise 37 puanla üçüncü oldu.

Ankara’da tertip edilen şampiyonada güreşçileri yalnız bırakmayan Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, karşılaşmaları izleyerek şampiyona boyunca minderin aslanlarına maddi ve manevi olarak destek verdi.

Şampiyona sonrası mutluluğunu dile getiren İsmail Erdem, Sancaktepe Güreş Takımı’nın başarısının asla tesadüf olmadığının altını çizerek; “Büyük emek ve fedakârlıklarla  yazılmış büyük bir başarıdır. Güreşçilerimize inancım  ve güvenim sonsuzdu. Güreşçilerimiz azmin ve kararlılığın  meyvelerini bu şampiyonaya damga vurarak göstermiş oldular. Onları yürekten kutluyorum” şeklinde konuştu.

1

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Genç yetenekler Satranç Turnuvası’nda yarıştı

Sancaktepe Genç Gelecek Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen satranç turnuvası kıyasıya mücadeleye sahne oldu. ZİHİN JİMNASTİĞİ İÇİN… Genç Gelecek ...