Sancaktepe Belediyesi’ne Avrupa’dan iki ödül…

Yaptığı yatırımlar ile ilçeye ivme kazandıran dikkat çeken Sancaktepe Belediyesi, gayrimenkul ve yapı tasarımı alanında bugünün ve geleceğin en iyi yapılarını belirleyen European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) yarışmasında iki ödüle birden layık görüldü.

Sancaktepe Belediyesi Başkanı İsmail Erdem’in öncülüğünde ilçede inşa edilen Sancaktepe Belediyesi Yeni Hizmet Binası mimari alanda, geçtiğimiz Mayıs ayında hizmete giren Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi ise en iyi kültür merkezi olarak uluslararası öneme sahip Avrupa Gayrimenkul Ödülleri yarışmasında ödül kazandı.

“ÖDÜLLERİMİZİ TÜM TÜRKİYE İLE PAYLAŞIYORUZ…”

22 Eylül Salı günü European Property Awards tarafından Londra’da düzenlenen ödül töreninde, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in yanı sıra Başkan Yardımcıları Muhammed Ali Cankatar, Hamdullah Arvas ve Hasan Kamal da hazır bulundu. Avrupa’nın en prestijli gayrimenkul ödülüne iki dalda birden layık görülmenin mutluluğunu ve haklı gurunu yaşadığını belirten Başkan Erdem; “Avrupa’nın her noktasından yenilikçi ve alanında öne çıkan projelerin değerlendirildiği bu ödül töreninde, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri jürisinin çalışmalarımızı takdir ederek bizi iki ödüle birden layık bulmalarından dolayı çok memnunuz. Sancaktepemiz için aldığımız her ödül bizler için ayrı bir mutluluk, gurur ve motivasyon kaynağı olacak. Bu anlamda ödüllerimizi tüm Türkiye ile paylaşıyoruz” şeklinde konuştu.

AVRUPA GAYRİMENKUL ÖDÜLLERİ…

Dünyanın en prestijli gayrimenkul ödüllerinden biri olan Avrupa Gayrimenkul Ödülleri (EPA), gayrimenkul endüstrisini prestij ve mükemmeliyetle buluşturmak ve bu alanda uluslararası standardın oluşmasına öncülük etmek amacıyla 1995 yılından bu yana düzenleniyor. Avrupa’daki ticari ve konut alanında yapılan projelere verilen EPA ödülleri, çeşitli kategorilerde en fazla puan alan projelere Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’ne (International Property Awards) katılma şansı da sunuyor.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

‘Genç Gelecek’ miniklerin yüzünü güldürdü

Sancaktepe Genç Gelecek Sağlık Kulübü öğrencileri “Bir Kitap Bir Çocuk, Bir Çocuk Bir Umut ” projesi kapsamında köy ...