Sancaktepe Belediyesi’nden amatör kulüplere yardım

Sporda geleceğin yeteneklerinin altyapısını oluşturan ve sağlıklı gençlerin yetişmesinde kilit bir görevi olan amatör spor kulüpleri ile okul spor kulüplerine destek devam ediyor. Bu kapsamda, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Sancaktepe Belediyesi ortaklığı ile ilçede bulunan amatör spor kulüplerine spor malzemesi yardımı yapıldı.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, konuyla ilgili yaptığı açıklamada görev süresi boyunca ilçede spor anlamında bir çok ilki hayata geçirdiklerini belirterek; “Sağlıklı nesiller yetiştirmek, yetenekli çocuklarımızı ve gençlerimizi spora kazandırmak hepimizin görevi. Biz de spora ve sporcuya elimizden geldiğince katkıda bulunmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Sancaktepe Belediyesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Sancaktepe Belediyesi ortaklığı ile ilçede bulunan amatör spor kulüplerine spor malzemesi yardımı yapıldı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Karbondioksit salınımı

Pendik Belediyesi Karbondioksit Salınımını Azalttı

Pendik Belediyesi, Tam Otomatik Ambalaj Atıklarını Toplama ve Ayırma Tesisi projesiyle karbondioksit salınımını azaltarak “Düşük Karbon Kahramanı” seçildi. ...