Sancaktepe’nin çalışkan muhtarı engel tanımıyor…

1

Sancaktepe Meclis Mahallesi Muhtarı Hasan Ağatepe, tek tek topladığı mavi kapaklar ile şimdiye kadar iki tekerlekli sandalye temin etti; üçüncüsü ise ‘yolda’ diyor.

Topladığı kapaklar ile tekerlekli sandalye bekleyenlere umut olan Muhtar Ağatepe, “Herşey de devletten beklenmez” minvalinden yola çıkarak, mahallesinde ihtiyacı olan engellileri tespit etti.

Topladığı kapaklar neticesinde iki tekerlekli sandalye temin eden Muhtar Ağatepe; “Bir vatandaşımızın tekerlekli sandalyesi çalınmıştı. Gerçekten ihtiyacı vardı. Ona sandalyesini verirken mutluluğuna diyecek yoktu. Ben ise ondan daha çok mutlu oldum” dedi. Mütevazi kişiliği ile “İnsanlara yardımcı olabilmek beni mutlu ediyor” diyen Muhtar Ağatepe, üçüncü sandalyeyi almak için kolları sıvadı.

Vatandaşlar ‘çalışkan’ muhtarlarından memnun…

İstanbul’un yeni ilçelerinden Sancaktepe’nin güzel, yaşanabilir bir ilçe olması için hep birlikte çalışmaları gerektiğini vurgulayan Meclis Mahallesi Muhtarı Hasan Ağatepe; “Ben mahallemde bunun için çalışıyorum” dedi.

Meclis Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar tarafından sevilen ve ‘Çalışkan Muhtar’ olarak lanse edilen Muhtar Ağatepe, ayrıca AYEDAŞ ve İSKİ veznelerinin de mahalleye gelmesi için yoğun mesai harcıyor. Ağatepe, bugüne kadar 40’a yakın vatandaşın iş bulmasına da vesile oldu.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Sıfır Atık

“Sıfır Atık” pazarlara açıldı

Beykoz Belediyesi, Türkiye’de öncülük ettiği “Sıfır Atık” projesine pazar yerlerini de dâhil etti. Bu kapsamda pazar yerlerinden toplanan ...