Saltuk Yüceer güven tazeledi…

Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Anadolu 1. Büyükkent Bölge Temsilciliği’nde yeni dönem seçim heyecanı yaşandı. Mevcut Başkan Yüksek Mühendis Mimar Saltuk Yüceer, oyların yüzde 75’ini alarak “göreve devam” dedi.

2.264 üyesi ile temsilcilik olmasına rağmen; Türkiye’de İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük bölge odalarının ardından 4. sırada gelmeyi başaran Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Anadolu 1. Büyükkent Bölge Temsilciliği, Kadıköy merkezli olmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

Temsilcilik, Kadıköy ile birlikte Adalar, Beykoz ve Çekmeköy gibi ilçelerin de içerisinde yer aldığı Anadolu Yakası’nın yaklaşık olarak yarısını kapsıyor. Yeni yönetim, önümüzdeki süreçte şekillenecek. Saltuk Yüceer, seçimlerin ardından Kadıköy Life’a gerçekleştirdiği açıklamada şunları ifade etti:

“Birlik ve beraberliği, ortak hareket anlayışı ile her geçen gün büyüyen Oda’mızın çok değerli üyelerine, tekrar başkanlık mazbatasını tarafıma uygun görmelerinden ötürü teşekkürü bir borç bilirim. Gelecek dönemde Oda’mız olarak, ‘Geçtiğimiz yıllardaki çalışmalarımızın üzerine daha fazla neler ilave edebiliriz’ bunun derdinde olacağız, birlikte çalışacağız.”

 

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yeditepe Gurme

Açık havada iftarın adresi; Yeditepe Gurme

İçinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayının olmazsa olmazı kabul edilen iftar yemekleri arasında en cazip olanı, hiç şüphe yok ...