Salih Dede’yi ebediyete uğurladık…

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’in eski eşi Ayşe Dursun, babasını kaybetti. 88 yaşında hayata gözlerini kapayan Salih Dursun, uzun zamandır solunum yetmezliği tedavisi görüyordu.

Fikirtepe ve çevresinde “Salih Dede” diye anılan ve çok sevilen Salih Dursun’un cenazesi, Fikirtepe İhsaniye Camii’nde kılınan öğle namazının ardından Ümraniye Hekimbaşı Mezarlığı’na defnedildi. Cenaze törenine Gürsel Tekin ile birlikte bazı milletvekilleri ve belediye meclis üyeleri de katıldı.

Tekin’in kardeşlerinin de hazır bulunduğu cenaze töreninde oğul Ulaş Tekin, taziyeleri annesi ile birlikte kabul ederken, işlemlerle de uğraşan isim olarak öne çıktı.

Cenaze törenine katılanlar arasında Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Turgay Kaya, Kadıköy Belediye Meclis Üyesi Kasım Keskintaş ile Gürsel Tekin’in fotoğrafçısı Süleyman Akpınar da vardı…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir yorum

  1. ALLAH Rahmet eylesin dedemizin mekanı cennet olsun

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İstanbul’da “pati” seferberliği

Son yıllarda kardaki pati izi şifresini sadece parolayı bilenler; açları, üşüyenleri, sokaktakileri dert edinenler değil, belediyeler de çözmeye başlayınca sokak hayvanları, yüreklerde kentin nüfusuna eklenmeye ...