Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Sahrayıcedit Arapkirli Camisi onarılıyor…

Kadıköy Belediyesi tarafından Sahrayıcedit Mahallesi’nde yürütülen asfalt ve kaldırım yenileme çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda, Sahrayıcedit Arapkirli Camisi tuvaletlerinin ve avlusunun bakım onarım çalışmaları da, Kadıköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yapılmaya başlandı.

Sahrayıcedit Mahallesi Muhtarı Seval Özkan, iki buçuk yıldır Kadıköy Belediyesi ile uyumlu bir çalışma yürüttüklerini, mahallede yenilenmesi ve onarılması gereken sokak asfalt ve kaldırımlarla ilgili planlama yapıldığını, bu planlama çerçevesinde başlatılmış olan çalışmaların sırası ile devam edildiğini bildirdi.

Muhtar Özkan, öncelikli olarak en problemli bölgelerden daha az problemli bölgelere göre sıralama çerçevesinde çalışmaların yürütüldüğünü ve tüm sokaklar tamamlanıncaya kadar çalışmaların devam edeceğini ifade ederek, gerçekleştirdikleri çalışmalardan dolayı Kadıköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Evde temizlik hizmeti

Kadıköy Belediyesi’nden Evde Temizlik Hizmeti

Kadıköy Belediyesi; engelli, yaşlı veya kronik sağlık sorunu olan ilçe sakinleri için Evde Temizlik Hizmeti başlattı. Kadıköylülerin ücretsiz ...