Sahilyolu’nda klasik bir ihlal manzarası…

Yer, Maltepe Sahilyolu… Piknik için gelen araçlar, transit olarak kullanılması gereken yol kenarına park etmiş, bir şerit kapalı… Görevi trafiği aksatan sürücülere ceza kesmek olan trafik polisi de aynı hatayı yapıyor. Sonuç, tıkanan trafik..

Maltepe’nin en büyük sorunlarından biri olan trafik, sürücülerin de vurdumduymazlığı ile adeta canavara dönüşüyor. Maltepe Sahilyolu’nda özellikle haftasonları transit yolun bir şeridi, bazı yerlerde iki şeridi piknik için gelenler tarafından işgal ediliyor.

Araçlarını park ederek sahilde piknik yapmaya giden sürücülerin duyarsızlığı, Sahilyolu’nda trafiğin aksamasına neden oluyor. Sürücülerin vurdumduymazlığına bir de polisin ilgisizliği eklenince ortaya çıkan manzara daha da korkunç oluyor.

Hakkında Cengiz Doğan

Bir yorum

  1. Îspark almış girişi ücreti yapmış. Insanların neden dışarı park ettikleri ortada. Eskiden ücretsiz olan sahilimiz (şimdi bizim değil tabi orayida aldılar) vardı.

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

tapu sorunu

40 yıllık tapu sorunu çözüme kavuştu

Maltepe’de 1/1000 ölçekli planların kabul edilmesiyle, tapu önündeki son viraj da aşıldı. Maltepe Belediyesi’nin, 1/5000’lik planların onaylanmasının hemen ...