Sağlık ve bilişim sektörü

Sağlık ve bilişim sektörü buluşuyor

Türkiye’de özel sağlık sektörünün öncülerinden olan Bayındır Sağlık Grubu ile bilişim kültürünü yaygınlaştırma vizyonuyla önemli bir sivil toplum öncü hareketi olan Türkiye Bilişim Derneği, sağlık hizmetlerinde işbirliğine imza attı. İki grubun da önem verdiği bu beraberlik, sağlık ve bilişim sektörünü bir araya getirecek.

26 Nisan 2016 tarihinde Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin ve Türkiye Bilişim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İ. İlker Tabak arasında imzalanan anlaşmayla derneğin 12 bini aşkın üyesi; Bayındır Sağlık Grubu’na bağlı hastaneler, tıp merkezi ve diş kliniklerinden özel imkanlarla yararlanabilecek.

KORUYUCU-ÖNLEYİCİ KONTROL VE TEDAVİLERİN ÖNEMİ BÜYÜK…

saglik-ve-bilisim-sektoru-bulusuyor (1)Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin, işbirliği ile ilgili açıklamasında Türkiye İş Bankası iştiraklerinden Bayındır Sağlık Grubu’nun tam zamanlı çalışan, nitelikli hekim kadrosu ile sorumlu, güvenilir, kanıta dayalı, kaliteli hizmet anlayışı ile daha yaygın mahiyette çeşitlendirilmiş kitlelerle temasta olacağını ifade etti. Koruyucu-önleyici kontrol ve tedavilerin, erken teşhis imkanı yaratmasının yanı sıra olası işgücü kayıpları, yaşam kalitesi ve toplum sağlığı açısından da önemli olduğunu vurgulayan ve bu anlaşmanın büyük önem taşıdığını belirten Genel Müdür Sevgin, 12 bin üyeli bu büyük kurumun birinci derece yakınları ile birlikte sağlığının kendilerine emanet olmasının gururunu yaşadıklarını belirtti.

“İŞBİRLİĞİMİZ HAYIRLI OLSUN”…

Kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti hedefiyle Bayındır Sağlık Grubu’nu tercih ettiklerini belirten Türkiye Bilişim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İ. İlker Tabak ise; “Bayındır Sağlık Grubu ile değerli dernek üyelerimizin kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti almalarını sağlamak amacıyla bir işbirliğine imza attık. Tüm üyelerimiz için anlaşmanın hayırlı olmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Medicana

Medicana ile nefes aldılar, ikinci hayata koştular

Her biri ölümden döndü, çoğu yıllarca diyaliz makinelerinde organ bekledi, her anları işkenceye dönüştü. Senede yaklaşık 3 bin hastanın nakil edilecek organ bulunamaması nedeniyle hayatını ...