Sağlığımız onlara emanet!..

2012–2013 Eğitim ve Öğretim Dönemi’nde hizmete giren Özel İstanbul Yesevi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nin öğrencileri, ikinci eğitim yılını da başarıyla bitirdi. 127 öğrenci, yeni bir döneme yelken açtı. Okuldaki öğrenci sayısı ise kısa sürede 352’ye ulaştı.

Yılsonu töreni etkinliği, Kartal Belediyesi Yakacık Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Kurucu Temsilcisi Cengiz Oran, Kurucu Ortağı Ramazan Güven, Okul Müdürü Tahsin Ağaoğlu ve Müdür Yardımcısı Fatma Berra Özdil’in de katılım gösterdiği törende veliler, öğrenciler kadar heyecanlıydı.

TOPLUM ADINA YEMİN ETTİLER…

Anestezi ve hemşirelik alanında eğitim alan genç öğrenciler, yılsonunu başarıyla karşılamanın heyecanını yaşadı. Mevzuat gereği her eğitim ve öğretim yılı sonunda yemin eden öğrenciler, gelecek yıllarda Türkiye’nin sağlık alanındaki atılımlarına katkı sağlamak istediklerinin altını çizdi.

SALONU HINCA HINÇ DOLDURDULAR…

Özenle hazırlanan etkinliğe, öğrenci velileri büyük ilgi gösterdi. Cep telefonları ve fotoğraf makinelerine sarılan heyecanlı öğrenci yakınları ilginç görüntüler oluşturdu. Okul yönetimi, öğrencileri başarılı performanslarından ötürü tebrik etti.

Kurucu Temsilcisi Cengiz Oran, Okul Müdürü Tahsin Ağaoğlu, Kurucu Ortağı Ramazan Güven…

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Bulgurlu’ya aile sağlığı merkezi

Üsküdar Bulgurlu’da temeli 11 ay önce atılan ve yakınlarda kaybettiğimiz Memduh Cumhur’un adının verildiği aile sağlığı merkezi, düzenlenen ...