Rüveyde Hanım Apartmanı sakinlerinden yeni yıl kutlaması…

1

Kızıltoprak Kent Apartmanı haberimizden sonra, bir başka ilginç buluşma haberi de Caddebostan Rüveyde Hanım Apartmanı sakinlerinden geldi. Caddebostan’ın Agâh Efendi Sokağı’nda bulunan bu ünlü apartmanın ünlü sakinleri, her yeni yıl öncesi bir araya gelerek yaptıkları kutlama etkinliğini, bu defa Villa Maral’da gerçekleştirdiler.

Kenan Hamzaoğlu organizasyonu…

Gecenin organizasyonunu Haks Kimya Sanayi’nin kurucularından Kenan Hamzaoğlu’nun üstlendiğini öğrendiğimiz buluşmada herşey öylesine mükemmeldi ki, Rüveyde Hanım Apartmanı sakinleri şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Apartman sakinlerinden Dr. Mehmet Sungur, tekstil ve turizm sektörünün ünlü isimlerinden Erol Germirli, Ruşen Germirli ve Mustafa Germirli gibi isimler, komşuları Kenan Bey’e defalarca teşekkür ettiler.

2

Geceye 4 ve 2,5 yaşlarındaki çocukları Cem ve Can Sungur Kardeşler ile katılan Dr. Mehmet Sungur ve eşi Ümit Hanım, bütün gece çocuklarla ilgilenmekten gecenin keyfini yaşamaya fırsat bulamadıysalar da, organizasyonun kusursuz olmasından memnundular…

3

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Grill Branche

Ataşehir Watergarden’da farklı ve iddialı bir mekan; Grill Branche

Ataşehir Watergarden’da her türlü övgüye layık bir mekan açıldı. Farklı kültürlerden esinlenerek oluşturulan menüsü ile dünya mutfağının en ...