Renault Anadolu Şube’den çalışanlara ödül…

1

Renault Anadolu Şube Müdürlüğü, çalışanlarını ödüllendirdi. 2011 yılı performanslarının değerlendirildiği ödül gecesi, Caddebostan-Tuzla Sahilyolu’nun restaurantlarından birinde yapıldı.

25 Şubat akşamı gerçekleşen ödül gecesine, yaklaşık 100 Renault çalışanı katıldı. Satış ve Satış Sonrası bölümlerinde 17 kriterde yapılan değerlendirmede, toplam 20 çalışana “Başarı Belgesi” ile birlikte birer Cumhuriyet Altını verildi.

Ödül Gecesi Programı’nı bizzat kendisi yöneten Renault Anadolu Şube Müdürü Aydoğan Apak, yaptığı konuşmada; “Türkiye geneli olarak en fazla işçilik gerçekleştiren mekanik bölümü başta olmak üzere, tüm arkadaşlarımızı 2011 yılı içinde göstermiş oldukları performanslarından ötürü kutluyorum. İnanıyorum ki, 2012 yılında daha da yüksek bir performans göstererek, tüm kriterlerde en başarılı bölge olduğumuzu bir kez daha göstereceğiz” dedi.

2

Başarı Belgesi ve Cumhuriyet Altını ile ödüllendirildiler…

2011 yılı boyunca Satış ve Satış Sonrası bölümlerinde toplam 17 kriterde yapılan değerlendirmede, toplam 20 çalışanın göstermiş oldukları performanslarından dolayı ödüllendirilmesi kararlaştırıldı. İşte o isimler:

Murat Baş, İlyas Alan, İsmet Yücel, Orhan Korkmaz, Atilla Karaman, Mustafa Özalan, Pekcan Karaman, Faruk Gezgin, Erkan Duman, Özkan Güner, Arzu Cendere, Serdal Demirci, Osman Altay, Timuçin Barutçu, Levent Akın, İrem Gökdeniz ve Sadık Arslan…

İlyas Alan, Arzu Cendere ve Serdal Demirci’ye ikişer Cumhuriyet Altını…

Ödül Gecesi’nde en çok sıfır araç satışı ile en kârlı satışları gerçekleştiren Arzu Cendere ile Serdal Demirci, ikişer Cumhuriyet Altını ile ödüllendirilirken; mekanik bölümü elemanlarından İlyas Aslan, en fazla saat işçiliği ile 2 Cumhuriyet Altını kazanan diğer isim oldu.

3

4

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Sıfır Atık

“Sıfır Atık” pazarlara açıldı

Beykoz Belediyesi, Türkiye’de öncülük ettiği “Sıfır Atık” projesine pazar yerlerini de dâhil etti. Bu kapsamda pazar yerlerinden toplanan ...