Rasim Topuz “Acıbadem Mobil”de…

Sigorta sektörünün başarılı isimleri arasında görülen Rasim Topuz, Acıbadem Mobil’e geçti.

Sigorta sektöründeki deneyimine Allianz ailesinde başlayıp, Mondial Assistance’de devam eden Rasim Topuz, yurtdışında uzun yıllardır uygulanmakta olup, Türkiye’de ise geçtiğimiz yıllarda hayatımıza girmeye başlayan yardım paketleri (assistance) konusunda başarılı çalışmalara imza atmıştı.

İnsanlara çaresiz anlarında çare olmasıyla bilinen bu yardım paketlerinin, uluslararası bir tecrübe ve güvence ile ülkemizde yaygınlaşması adına çaba harcayan ve başarılı olan Rasim Topuz, sessiz sedasız Acıdem Mobil’e geçişiyle ilgili olarak, dostları ile şöyle bir mesaj paylaştı:

UNUTMAYIN, SAĞLIĞIN İKAMESİ VE YOL YARDIMI OLMAZ…

“Hayatı güzel ve heyecanlı kılan, aldığımız kararlar ve tercihlerimizdir. Ben de iş hayatımla ilgili yeni bir karar aldım ve kısa bir süre önce Acıbadem Sağlık Grubu iştiraklerinden olan Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri’nde Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak göreve başladım. Hizmet sektörünün farklı bir alanında yine birlikte çalışmaya ve görüşmeye devam edeceğimiz için size bir önceki işimden ayrılırken veda etmedim. Unutmayın, sağlığın ikamesi ve yol yardımı olmaz. Bu nedenle öncelikle sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler dilerim.”

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

MedicaDent

MedicaDent 30. yılını kutladı

“Dostlarımızla gülümsemek ve gülümsetmek için” sloganıyla 1988 yılında hizmete giren MedicaDent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, kuruluşunun 30. ...