Ramazan Bayramı'nda ulaşım

Ramazan Bayramı’nda ulaşım indirimli

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde alınan karara göre, üç gün sürecek olan Ramazan Bayramı’nda 5-7 Temmuz tarihleri arasında megakent genelinde ulaşım hizmetlerinde yüzde 50 indirim uygulanacak.

İBB Meclisi Haziran ayı birinci oturumu, Saraçhane’deki belediye binasında gerçekleştirildi. Oturumda yaklaşan Ramazan Bayramı’nda İstanbul’da trafik yoğunluğunu azaltmak amacıyla toplu taşımaların yüzde 50 indirimli yolcu taşıması için teklif sunuldu.

YÜZDE 50 İNDİRİMLİ HİZMET VERİLECEK…

Trafiğin rahatlaması ve özel araç kullanımının hafifletilmesi amacıyla sunulan teklif, İBB Meclisi üyelerinin oybirliğiyle kabul edildi. Buna göre, 5-7 Temmuz tarihleri arasında İstanbul’daki İETT ve Özel Halk Otobüsleri, Otobüs A.Ş, Metrobüs, Şehir Hatları Vapurları, Toplu Taşıma Entegre Özel Deniz Motorları, Metro, Tramvay, Hafif Metro ve Füniküler, yüzde 50 indirimli hizmet verecek.

Ramazan Bayramı'nda ulaşım

Ramazan Bayramı’nda ulaşım hizmetleri, 5-7 Temmuz tarihleri arasında megakent genelinde yüzde 50 indirimli olarak uygulanacak…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Teknik Yapı Yücelpark

Teknik Yapı’dan Kartal’da yaşam odaklı dönüşüm

Teknik Yapı, günümüzdeki en önemli üç kavramı bünyesinde barındıran Yücelpark’ı satışa sundu. Aile, kazanç ve doğayla iç içe ...