Ramada İstanbul Asia’da Sevgililer Günü…

İstanbul’un merkezinde, ancak şehir hayatının yarattığı karmaşanın uzağında yer alan Ramada İstanbul Asia Hotel, Sevgililer Günü’ne özel ayrıcalıklarla konuklarını ağırlayacak.

Ramada İstanbul Asia Hotel, Sevgililer Günü’nde keyifli bir gece geçirmek isteyen misafirlerine alternatifler sunuyor. Bu özel günü unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyenler; özel “Sevgililer Günü” yemeğinin ardından deluxe odalarda konaklayabilir, zengin açık büfe kahvaltıyla ertesi güne güzel bir başlangıç yapabilirler.

SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL ALTERNATİFLER…

14 Şubat’a özel hazırlanan “Romantik Seçenek” ve “Rahatlatıcı Seçenek” ile misafirlerine farklı seçenekler sunan Ramada İstanbul Asia Hotel, usta şefler tarafından hazırlanan geceye özel sunumlarla ikram edilecek mum ışığında romantik bir akşam yemeği ile geceyi taçlandıracak. Öte yandan, 14 Şubat’ta Ramada İstanbul Asia Hotel’de konaklamayı tercih eden misafirler, “Rahatlatıcı Seçenek” ile SPA merkezinde “klasik tüm vücut masajı”ndan faydalanıp, bu özel günü unutulmaz kılabilirler.

Ayrıntılı bilgi için; www.ramadaistanbulasia.com – (0216) 474 98 00

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kedilere özel üç katlı kulübe

Pendik Belediyesi, sokak hayvanlarını korumaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, kedileri soğuktan korumaya yönelik üç katlı ...