Profesyonellere taş çıkardılar…

Moda Spor Kulübü Lokali, Aytül Özden ve Fatma Yaşmak’ın hazırladığı kermes ve defile ile renklendi. Onuncu Yıl Marşı eşliğinde Bodrum’dan İzmir’e, Antalya’dan İstanbul’a moda tutkunları aynı masalarda dostluklarını pekiştirdi.

Bağdat Caddesi’nde Kermes Shop’un sahibi Aytül Özden ile yine giyim sektörünün tanınmış ismi Fatma Yaşmak’ın gönüllü modacı ve amatör mankenler eşliğinde sunduğu defile profesyonelleri aratmadı. Ayşe Ekiz, Oktay Yıldırım, Nuri Yüceses, Zuhal Aktan, Filiz Arif, Esra İcoz, Tijen Arman, Talha Özmen, Zeki Çetin ve Kallavi Fasıl’ın solisti Senem’in de katıldığı organizasyonda Çağdaş Yaşam ve Kartal Yardımlaşma Derneği de gruplar halinde katılım göstererek coşkuya ortak oldu.

2015 – 2016 YAZ KREASYONU İLGİ GÖRDÜ…

Her bedende yaza özel kreasyonlar beğeniyle karşılanırken Aytül Özden; “Bu yıl da dostlarımız yanımızdaydı. Yediden yetmişe katılım gösteren herkese teşekkür ederim” diyerek yaz aylarının cıvıl cıvıl geçeceğini öngördü.

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sokak hayvanları için flüt çaldılar

Maltepe Belediyesi, Türkiye’nin ilk ve tek flüt orkestrası Marmara Flüt Orkestrası’nın, sokak hayvanları için mama bağışı topladığı flüt ...