Polonezkoy

Polonezköy’de ürküten kaza

İnternet medyasının deneyimli ismi, TOURMAG Turizm Dergisi editörlerinden Burcu Kılıçarslan trafik kazası geçirdi. Bisikletle seyir halindeki Kılıçarslan ve erkek arkadaşı İbrahim Akgül’e, Polonezköy yolunda otomobil çarptı. Burcu Kılıçarslan’ın vücudunda ezilmeler, kaşında yarılma, vücudunda kanamalar ve sıyrıklar meydana gelirken; İbrahim Akgül’ün ise vücüdunda ezikler, sıyrıklar ve yaralar oluştu.

FİZİKSEL VE MADDİ HASARLA KURTULDULAR…

9 Temmuz Cumartesi günü saat 14.00 sularında Polonezköy yolunda ilerleyen panelvan araç, aynı yönde ilerleyen İbrahim Akgül’e, ardından da yaklaşık 15 metre önünde seyreden Burcu Kılıçarslan’a çarptı. Aracın çarpmasıyla su kanalına düşen Kılıçarslan ve Akgül, kazadan fiziksel ve maddi hasarla sağ çıkmayı başardı. Olay yerinde polis ekiplerine haber veren ikili, Beykoz Devlet Hastanesi’nde görülen tedavilerinin ardından karakolda ifade vererek, aracın sürücüsü H.K.’dan şikayetçi oldular.

polonezkoyde-kaza (1)

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İstanbul’da “pati” seferberliği

Son yıllarda kardaki pati izi şifresini sadece parolayı bilenler; açları, üşüyenleri, sokaktakileri dert edinenler değil, belediyeler de çözmeye başlayınca sokak hayvanları, yüreklerde kentin nüfusuna eklenmeye ...