CHP’nin İstanbul Adayı Mustafa Sarıgül!..


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’nı açıkladı. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, İstanbul’u Ak Parti’den koparmak için mücadele edecek.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bülent Ecevit’in ardından 37 yıl sonra Washington’a “Genel Başkan” ünvanıyla giden siyasetçi oldu. Kılıçdaroğlu, tarihi ziyarette tarihi bir de açıklamada bulundu ve ilk kez Mustafa Sarıgül’ün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olacağını söyleyerek Türkiye gündemine damgasını vurdu.

CHP’NİN WASHINGTON TEMSİLCİLİĞİ AÇILIŞINDA İFADE ETTİ…

Kılıçdaroğlu, CHP’nin Washington Temsilciliği’nin açılışını resmen yapmak üzere temsilciliğin verdiği bir resepsiyona katıldı. Resepsiyonda, Mustafa Sarıgül’ün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olacağını şu sözlerle ifade etti: “İstanbul adayımız belli… Mustafa Sarıgül, önümüzdeki hafta büyük ihtimalle adaylığını açıklar. Olmazsa bu ay içinde adaylığını açıklarız.”

YORUM YAPIN

REKLAMGiriş - bir2üç creative
kredi karti borç sorgulama fatura ödeme turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme vodafone fatura ödeme tl yükleme avea tl yükleme vodafone tl yükleme turkcell tl yükleme