Kadıköy Sahrayıcedid’de Muhtarlık seçimini Seval Özkan kazandı…

muhtarhanim3Kadıköy Sahrayıcedid Mahallesi’nde Muhtar Şadan Batok’un geçtiğimiz hafta hayatını kaybetmesinin ardından, yeni bir muhtar seçmek için 12 Haziran Pazar günü yapılan seçimde, Seval Özkan oyların büyük bir bölümünü alarak muhtar seçildi.

Bir önceki seçimlerde çok az bir farkla ikinci olan Seval Özkan; çağdaş, demokrat, Atatürkçü, çevreci ve yenilikçi bir aday olarak biliniyordu. Seçim sonuçlarının belli olmasının ardından ilk açıklamayı Kadıköy Life Dergisi’ne yapan Seval Özkan; “Öncelikle seçilmemde oylarıyla beni destekleyen Sahrayıcedid halkına sonsuz teşekkürlerimi ilertmek istiyorum. Yeni bir anlayış, projeler, belediye ve diğer kurumlarla etkin iletişim ve işbirliği içinde çağdaş bir Sahrayıcedid için çalışacağımı bildirmek istiyorum” dedi.

Seval Özkan kimdir…

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Özkan, Marmara Üniversitesi’nde Uluslararası Bankacılık ve New York’ta Bilgi Sistemleri Yöneticiliği alanlarında yüksek lisans yaptı.

Bankacılık sektöründe, değişik bankalarda Hazine ve Bilgi sistemleri bölümlerinde çalışan Özkan, sivil toplum kuruluşlarında çalışmanın bir hayat tarzı olduğunu ve tüm vatandaşların görevi olduğunu, kendisinin de pek çok sivil toplum kuruluşunda aktif olarak çalıştığını sözlerine ekledi.

 

 

“Kadıköy Sahrayıcedid’de Muhtarlık seçimini Seval Özkan kazandı…” için 9 Yorum

 1. M.Özer İsel diyor ki:

  Hayırlısı olsun…

 2. kasım karaman diyor ki:

  Mahallemize Muhtar olarak seçilen Seval ÖZKAN Hanımefendiye;çalışmalarında üstün başarılar dilerim…saygılarımla

 3. SAMİ GÜNOL CANKAT diyor ki:

  AİLECEK SİZE OY VERDİK,KUTLUYORUZ ,BAŞARILAR DİLİYORUZ

 4. sami günol cankat diyor ki:

  kutluyor,başarılar diliyoruz ailecek

 5. zeyneb baran diyor ki:

  Seval Hanım, başarınızı kutluyor devamını diliyoruz. Sahrayıcedit’e bir kadın elinin değmesi, mahallemizi daha da güzelleştirecektir, eminiz… Yolunuz açık olsun…

 6. UĞUR KOLCU diyor ki:

  Tokatlı hemşeriniz olarak size oy verdik. geçen seçimde de size oy vermiştik. Tebrikler.

 7. saibe aşkın diyor ki:

  SAHRAYICEDİT sakinlerinden bendeniz SAİBE AŞKIN,oyum 2 seçimde de size idi. Kazandıgınızdan dolayı çok mutlu oldum. Çağdaş,Atatürkçü Türk kadını oldugunuzdan…Tebrik eder, başarılar dilerim…

 8. RECEP YENİAY diyor ki:

  MAHALLEMİZE YENİ BİR HEYACAN GETİRMENİZ DİLEĞİ İLE BAŞARILARINIZ İÇİN DEVAMLI SİZİNLEYİZ. RECEP YENİAY S.M.M.M

 9. HALİT ERGÖR diyor ki:

  Sahrayıcedit mahallesine sizin gibi girişimci hırslı bir muhtar adayının kazanması bizleri onure etti, inşallah sizde benim gibi size destek veren sahrayıcedit mahallesi sakinlerinin kalbinde,hizmetlerinizle taht kurarsınız, başarılarınızı ve hizmetlerinizi bekliyoruz… hayırlı olsun..

YORUM YAPIN

REKLAMGiriş - bir2üç creative
kredi karti borç sorgulama fatura ödeme turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme vodafone fatura ödeme tl yükleme avea tl yükleme vodafone tl yükleme turkcell tl yükleme