Pinhan’da Anneler Günü heyecanı başkaydı…

Pinhan Restaurant & Cafe, Anneler Günü’nde renkli görüntülere sahne oldu. Yüzlerce konuğun aynı çatı altında aynı duyguları paylaştığı saatlerde anneler, yine el üstündeydi.

Deniz ve Adalar manzarası eşliğinde anneler ve aileleri, çam ağaçları arasında brunch menüleriyle unutulmaz bir gün geçirdiler. Özel günde yaklaşık olarak 2 bin konuğun ağırlanması da dikkat çekti.

SANKİ ÇİÇEK BAHÇESİ…

Anner Günü’ne özel brunch’ta masalar enfes yemeklerle tatlanırken, annelere hediye edilen çiçekler de mekanı adeta bir çiçek bahçesine dönüştürdü. Pinhan’ın terasında ve açık bölümlerinde oturmayı tercih eden konuklar için havanın ılık ve güneşli olması, bu özel günün keyfini bir kat daha artırdı. Konuklar masalarda yemek arası sohbetin tadını çıkarırken, küçük çocuklar da giriş katında bulunan çocuk odasında deneyimli pedagoglar gözetiminde doyasıya oynayıp eğlendi. Pinhan Restaurant & Cafe, bir özel günde daha başarılı bir organizasyona ima attı.

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

İlginizi Çekebilir

Bu mekana giren çıkmak bilmiyor!

Etin gerçek lezzetini hissetmek, ateşin başında dostlar sohbetlerinin en güzelini yaşamak, İstanbul’un göbeğinde kentin tadına varmak isteyenlerin mekanı Bostancı Çınaraltı Mangalbaşı Restoran, ağzının tadını bilenlerle ...