Sokak Basketbolu

Pendik’te Sokak Basketbolu Turnuvası

Sokak Basketbolu Turnuvası düzenleyen Pendik Belediyesi, ilçe sakinlerine heyecan ve eğlence dolu iki gün yaşatacak. 17-18 Eylül tarihlerinde Sahil Meydanı Atatürk Heykeli önünde gerçekleşecek “3×3 Sokak Basketbolu Turnuvası”, müzik ve çeşitli gösterilerle de renklenecek.

Gençleri spora teşvik etmek ve amatör sporcuları desteklemek amacıyla düzenlenen turnuva, bu yıl beş kategoride gerçekleşiyor. Takım olarak katılım için online kayıtlar pendik.bel.tr üzerinden yapılacak. Büyük Erkekler, Genç Erkekler, Yıldız Erkekler, Büyük Kızlar ve Genç Kızlar kategorilerinde düzenlenecek turnuva sonunda dereceye giren sporculara ödül verilecek. Her kategoride ilk başvuran 16 takım turnuvaya katılabilecek. Kontejan dolduğunda ise kayıtlar sisteme kapatılacak. Katılım için son başvuru tarihi 14 Eylül.

SPOR VE EĞLENCE BİR ARADA…

Potadaki heyecan fırtınasını sokağa taşıyan organizasyonda ayrıca Beatbox Serkan Show, Karizma Show Gösterisi, DJ Gösterisi, Paten ve Kaykay Show da katılımcılara eğlenceli dakikalar geçirtecek.

Sokak Basketbolu

Sokak Basketbolu Turnuvası düzenleyen Pendik Belediyesi, 17-18 Eylül tarihlerinde ilçe sakinlerine heyecan ve eğlence dolu iki gün yaşatacak…

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Spor tutkunları Riva Koşusu’nda buluştu

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Atletizm Federasyonu, Beykoz Belediyesi, Beykoz Kaymakamlığı ve çeşitli kuruluşların sponsorluğunda Riva Koşusu yapıldı. ...