mobese

Pendik’te 16 kritik noktaya mobese

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde Pendik’in 16 kritik noktasına mobese kamerası yerleştiriliyor. Pendik Belediyesi tarafından kurulan mobese kameraları,  24 saat boyunca vatandaşın faydasına hizmet verecek.

Pendik Belediyesi ve Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün imzaladığı ortak protokol ile ilçenin 16 kritik noktasına mobese kameraları yerleştirilmeye başlandı. İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde yapılan çalışmada, 16 adet yüksek çözünürlüğe sahip kent güvenlik yönetim sistemi güvenlik kamerası, Pendik Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından karşılandı. İlçenin en işlek ve kritik noktalarına yerleştirilen mobese kameralar, 360 derece görüş açısıyla 24 saat hizmet sunacak.

mobese

SİSTEM HANGİ AMAÇLA KURULUYOR?

İlçedeki vatandaşların temel hak ve özgürlüklerinin korunmasına; toplumun düzen, barış, huzur ve güvenlik içerisinde yaşamını sürdürmesine imkân sağlayan bir ortamın oluşturulmasına ve korunmasına katkı sağlayacak olan sistem, suç işlemeye yönelik davranışların önlenmesi ve asayiş gibi konular ile halkın can ve mal güvenliği konusunda gerekli koruyucu görevi yerine getirecek.

pendikte-kritik-noktalara-mobese (2)

Pendik Belediyesi tarafından kurulan mobese kameraları, 24 saat boyunca vatandaşın faydasına hizmet verecek…

pendikte-kritik-noktalara-mobese (3)

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Pendik’ten 8 Mart’ta kadın istihdamına destek

İş arayanlarla işverenleri bir araya getiren İş’te Pendik Buluşmaları’nın 12.’si, Dünya Kadınlar Günü’nde gerçekleşecek. Kadın istihdamına destek vermek ...