Pendik’te emlak sektörünün yıldızı parladı…

Anadolu Yakası’nın her geçen gün gelişen ve büyüyen merkezi Pendik, yatırımcıların büyük ölçüde dikkatlerini üzerine çekiyor. İnşaat sektörünün yönünü çevirdiği Pendik’te, emlak sektörünün profesyonel yönetimi daha çok önem kazandı.

Emlakz yönetimi, Pendik’te sektöre yönelik yaptığı açıklamada yatırımcılara önemli mesajlar verdi. İşte o ayrıntılar:

Dünya çapında büyük bir hareketliliğe kavuşmuş olan inşaat sektörü, bilimsel gelişmeler sonucunda sektöre dahil olan yeni cihazlar ve yöntemler ile daha da etkili olmaktadır. Sektördeki bu gelişmelerden en çok etkilenen alan ise emlak piyasasıdır.

Ülkemizde de kendisini fazlasıyla gösteren bu hareketlilik, belli il ve ilçelerde ayrıca hissedilmektedir. İnşaat sektörünün kendisini en çok gösterdiği şehrimiz olan İstanbul’un bazı ilçeleri, bu rüzgardan özellikle pay almaktadır. Bu ilçelerden biri de son yıllarda büyük bir gelişme içinde bulunan Pendik’tir.

Yurtiçi ve yurtdışında yatırım yapılacaklar kategorisinde üst sıralarda olan emlak piyasasına yatırım yapmak ve bu yatırımını Pendik’te daire sahibi olarak değerlendirmek isteyen yatırımcılardan iseniz, Pendik satılık daire sayfalarımızla aradığınız daireyi kolayca bulabilirsiniz.

Yatırımını emlak piyasasında değerlendirmek, ancak bu değerlendirmeyi daire kiralamak şeklinde gerçekleştirmek isteyen yatırımcılar, Pendik kiralık daire ile aradıkları dairelere rahatlıkla ulaşabilirler.

Pendik emlak piyasasında yatırım gerçekleştirmek isteyen, ancak kendilerini daireyle sınırlandırmak istemeyen yatırımcılar ise Pendik emlak ilanları aracılığıyla emlak seçeneklerinden kendilerine en ideal olanlarını bulabilir.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...