Pendik’te açık alanda spinning keyfi…

Pendik Belediyesi tarafından “Sağlığa Pedal Çeviriyoruz” sloganı ile düzenlenen ücretsiz spinning etkinliğine her yaştan sporsever katıldı. Kiminin bebeği, kiminin ise elinde pazar poşeti ile katıldığı etkinlikte sporseverler, 30 dakikada ortalama 500 kalori yaktılar.

Türkçe karşılığı bisikletli fitness olan ve yağ yakımını hızlandırmasıyla spor salonlarında tercih edilen spinning, Pendik Belediyesi tarafından açık alanda vatandaşlarla buluşturuldu. Pendik sahilinde “Sağlığa Pedal Çeviriyoruz” sloganı ile düzenlenen etkinlik için Atatürk Heykeli önündeki alana özel tasarlanmış sabit bisikletler yerleştirildi.

KİMİ BEBEĞİ, KİMİ PAZAR POŞETİ İLE KATILDI…

Her yaştan sporseverin ilgi gösterdiği etkinliğe kimi bebeği, kimi elinde pazar poşeti ile katıldı.  Spor eğitmenleri eşliğinde 30 dakika süren etkinlik 3 ayrı seans halinde gerçekleşirken, onlarca sporsever spinning ile tanışma fırsatı buldu.  Spor esnasında katılımcılara ücretsiz havlu, güneşten korunmaları için şapka ve su dağıtıldı.

10 KİŞİYE ÜCRETSİZ FİTNESS ÜYELİĞİ…

Yarım saat boyunca tempolu süren etkinlikte sporseverler oldukça zorlandı. Ancak hallerinden memnun olan sporseverler, spinningden çok keyif aldıklarını belirttiler. Ayrıca etkinliğe katılanlar arasında yapılan çekilişle 10 kişi,  Pendik Belediyesi’nin spor salonlarından ücretsiz fitness üyeliği kazandı.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İstanbul Kadıköy Lisesi’nden örnek proje

İstanbul Kadıköy Lisesi öğrencileri, okulun Biyoloji Öğretmeni Fatma Yüksel öncülüğünde öğrenciler sokak hayvanları için plastik borulardan yemlik yaptılar. ...