Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Pendikli hafiye zabıtalar iş başında…

pndk

Pendik Belediyesi Zabıta Ekipleri, bilinçsizce moloz atıp çevreyi kirletenlerin peşine düştü. Yol kenarlarına gelişigüzel bırakılan molozların içeriğini inceleyen ekipler, elde ettikleri delillerle hemen çevreyi araştırmaya koyuluyor.

Ellerindeki delillerle çevredeki tadilat yapılan ev ve işyerlerini inceleyen ekipler, tespit halinde yasal işlem uygulayarak büyük cezalar kesiyor. Yetkililer, bu tür sorumsuz kişilerin peşini bırakmayacaklarını vurgulayıp; Belediye’nin 50 çuvala kadar olan molozları bir telefonla aldığını hatırlatarak, vatandaşların bu tür girişimlerden çevre adına uzak durmalarını istiyorlar. 

Zabıta ekipleri, vatandaşların yol kenarlarına bırakılan molozları, Belediye’nin 444 76 35 numaralı telefonu arayarak ihbar edebileceklerini bildiriyor.

 

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Batı Mahallesi’ne görkemli Aile Sağlığı Merkezi

Pendik Batı Mahallesi Vişne Sokak’ta hizmet veren ve geleneksel Türk mimarisiyle yeniden tasarlanacak olan Aile Sağlığı Merkezi, toplamda ...