Pendikli 600 öğrenciye “valiz sürprizi”…

Üniversitelerin lisans ve ön lisans programını ilk kez bu yıl kazanan 600 öğrenciye, Pendik Belediyesi tarafından içi çeşitli hediyelerle dolu valizler armağan edildi.

Pendik sınırları içinde oturan gençlerin eğitimine destek olmak amacıyla dağıtılan valizlerin içinde, kişisel bakım ürünleri ve kırtasiye malzemeleri yer alıyor.

“ÜNİVERSİTEYİ KAZANMAK SİZDEN, BİR ÇANTA DOLUSU HEDİYE BİZDEN…”

Pendik Belediyesi’nin “Üniversiteyi kazanmak sizden, bir çanta dolusu hediye bizden” kampanyası kapsamında hazırlanan valizler, düzenlenen törenle yükseköğretime ilk kez adım adan öğrencilere dağıtıldı.

KAMPANYA GELENEKSEL HALE GETİRİLDİ…

Artık geleneksel hale gelen kampanya için belgeleriyle başvurarak kayıt yaptıran 600 üniversite öğrencisine, içinde saç kurutma makinesinden termosa, usb bellekten havluya kadar çeşitli ürünlerin yer aldığı valizleri teslim edildi.

“KARŞINIZA ÇIKAN FIRSATLARI DEĞERLENDİRİN…”

Tören öncesi gençlere tavsiyelerde bulunan Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, hayatın kendilerine birçok kapı açacağını belirterek, öğrencilerden bu fırsatları değerlendirmelerini istedi. Konuşmasında kendisinden de örnek veren Başkan Şahin; “Mimar olmak istiyordum, ama doktor oldum. Şu an yaptığım iş ise belediye başkanlığı… Hayatınızda bir sürü kapıaçılacak. Size düşen, fırsatları kaçırmayarak bu kapıları değerlendirmek olmalı” dedi.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

yaliya carpan gemi

Yalıya çarpan geminin kara kutusu çözümlendi

Gemideki arızanın 5 numaralı silindirdeki çatlamadan kaynaklandığı anlaşıldı Malta bayraklı ‘Vitaspirit’ isimli gemi, İstanbul Boğazı’nda dümeni kilitlenince Hekimbaşı ...