Duyuru Gazetesi 23. yılını kutladı

1995 yılından bu yana Anadolu Yakası’nda Pendik ilçesinin nabzını tutan Duyuru Gazetesi, 23. yılını Gülistan Sofrası’nda verilen bir yemekle kutladı. Duyuru Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ümit Kahyaoğlu’nun ev sahipliğindeki etkinliğe Ak Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin ve çok sayıda gazeteci katıldı.

Ümit Kahyaoğlu, tam 23 yıldır bölgenin dili olduklarını ifade ederek; “İlçemizin aksaklıklarını bilerek, daha iyi yerlere gelmesi için bu zamana kadar çaba harcadık. Bu gayelerle hizmet verdik ve vereceğiz. Gerçek gazetecilik, bilinmesi gerekeni insanlara aktarırken ve yorumlar yaparken, bölge halkına da katkı sağlamak ve destek olmaktır. Bu akşam beni yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerimi sunarım” şeklinde konuştu.

“BASIN, BÖLGENİN KİMLİĞİNİ OLUŞTURUR”

Ardından söz alan Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin ise; “Bölgemizin kimliğinin oluşmasında basının çok önemli bir payı var. Basın mensupları bir şehre değer katan, o şehri yaşanılır hale getiren insanlardır. Duyuru Gazetesi de yıllardır şehrimiz için üretiyor ve emek harcıyor. Tüm basın mensuplarına teşekkürler ediyorum” ifadelerini kullandı.

Pendik Duyuru Gazetesi

Etkinliğin sonunda gazeteci Duyuru Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ümit Kahyaoğlu tarafından İstanbul Milletvekili İsmet Uçma ve Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’e plaket takdim edildi…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

baskan-yazici-ve-esi-okul-aile-birlikleriyle-bulustu-2-

Başkan Yazıcı ve Eşi, Okul Aile Birlikleriyle buluştu

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla’da okul aile birliklerinin gönüllü yöneticileriyle buluştu. ...