Pendik’te kaldırımsız sokak kalmayacak…

1

Pendik Belediyesi Fen İşleri Ekipleri; Fevzi Çakmak Mahallesi, Ahmet Yesevi Mahallesi ve Esenyalı Mahallesi’nde kaldırım çalışmalarını olanca hızıyla sürdürüyor. Gelişen Pendik’te kaldırımsız sokak bırakmayacaklarını belirten ekipler, sırası geldiğinde tüm sokakları tamamlayacaklarını bildirdiler. 

Fen İşleri Ekipleri’nin Pendik’in dört bir yanında sürdürdüğü kaldırım çalışmaları hummalı bir şekilde sürüyor. Fevzi Çakmak Mahallesi’nde Araştırma Hastanesi’nin üst tarafındaki Kayısı Sokak, Çınar Sokak ve Papatya Sokak ile Evren Caddesi’nde kaldırım çalışmaları gerçekleştirildi. Kaldırım çalışmasının ardından asfaltlama da yapılan sokaklar, daha modern ve konforlu bir görünüm kazandı. Yine hastanenin otopark ihtiyacını karşılayabilmek amacıyla, bölgeye belediye ekipleri tarafından bir otopark daha yapıldı. 

Esenyalı’da kaldırım çalışmaları hızla sürüyor… 

Bugünlerde kaldırım çalışmalarının gerçekleştirildiği en yoğun mahalle, Esenyalı Mahallesi olarak dikkat çekiyor. Soybaşı Sokak, Istıranca Sokak, Çiçekdağı Sokak, Süphan Sokak, Karacadağ Sokak, Alemdağ Sokak, Toros Sokak, Ağrı Sokak, Uludağ Sokak, Yıldırım Sokak ile Edebali Caddesi’nde kaldırım ve asfalt çalışmaları devam ediyor. 

Ekipler, ilçe genelinde kaldırım çalışmalarının sürdüğünü belirtirken; ileriki zamanlarda gündemlerine aldıkları diğer sokaklara da devam edeceklerini ifade ettiler.

2

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

yarıyıl

Yarıyıl tatilinde robot yapacaklar

Tüm öğrencilerin dört gözle beklediği yarıyıl tatili, Pendik’te eğlenceli bilim etkinlikleriyle geçecek. Pendik Belediyesi, hem Bilim Merkezi’nde hem ...