Bebek Balıkçı

Pazar günü Bebek Balıkçı’da kahvaltıya ne dersiniz?

Pazar günleri için programınıza Pendik Marinturk bünyesinde yer alan Bebek Balıkçı’nın kahvaltısını da eklemenizi tavsiye ediyoruz. Ünlü ve güvenilir bir marka olmanın sorumluluğu ile hareket eden mekân yöneticileri, özellikle Ege bölgesinden büyük bir titizlikte seçtikleri ürünleri kahvaltılık olarak konuklarına sunuyor. “Ege köy kahvaltısı” konseptiyle masanıza gelen kahvaltı seçenekleri içinde ürünler öylesine kaliteli ki, “Nasıl olur?” diye sormadan edemiyorsunuz.

Bebek Balıkçı

Yaşadığınızda bize hak vereceksiniz diyor ve bir hafta sonu mutlaka uğramanızı tavsiye ediyoruz. Balık için zaten yazmaya bile gerek yok, zira mekân Türkiye’nin ilk 10 balıkçısı içerisinde yer alıyor. Bebek Balıkçı’da mekanda rastladığımız ünlü pilates eğitmeni Zülal Vuran da bizimle aynı fikirde olduğunu dile getirenler arasındaydı. Sevgili eşi Barış Vuran’a buraya gelmeleri konusunda ısrarcı olan Zülal Hanım, geldiklerinde ise isabetli bir karar vermenin huzuru ile yaklaşık 4 saat süren bir kahvaltı keyfinin tadını çıkardı.

Marmara Üniversitesi Kampüsü içinde yer alan Sütiş Cafe’nin işletmecisi Özge Güçlü de Bebek Balıkçı’nın Ege Köy kahvaltısı için gelenler arasındaydı. Eşi Erdal Güçlü ve 3 yaşındaki oğulları Poyraz ile sağlıklı ve güvenli ürünlerle yapılan kahvaltıyı tercih ettiler.

Pazar kahvaltısı için Bebek Balıkçı’yı tercih eden bir başka masa ise Kurtoğlu çiftinin masasıydı. Gökçe Kurtoğlu, annesi ve babasını Ege Köy kahvaltısı ile ağırlamak isteyince eşi, “O zaman istikamet Pendik Marinturk” dedi. Sabri Kurtoğlu, Gökçe Kurtoğlu, Mülkü Kuzey ve Benian Kuzey…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kartal Belediyesi’nin WhatsApp Hattı yoğun ilgi görüyor

Kartal Belediyesi’nin vatandaşların ilettiği şikâyetleri anında çözüme kavuşturmak için kurduğu WhatsApp İhbar Hattı büyük ilgi görüyor. Kartal Belediye ...