Palladium’da çocuklar keyiften havalara uçacak…

Alışveriş ve yaşam merkezi Palladium Ataşehir AVM, ilkini Temmuz ayında gerçekleştirdiği çocuk etkinliklerine Ağustos ayında da devam ediyor. 01-30 Ağustos tarihleri arasındaki Cumartesi ve Pazar günlerini kapsayan 10 günlük program; resim, heykel, grafik, tasarım, kukla, pop-art, maske, mimarlık, tekstil, çini ve mimarlık gibi farklı sanat dallarını içeren butik atölyeler şeklinde uygulanacak.

Palladium Ataşehir AVM’yi ziyaret eden tüm çocukların diledikleri ölçüde katılabilecekleri aktiviteler, 3-6 ve 7-14 yaş gruplarının farklı atölyelerden yararlanabileceği etkileşimli aksiyonlar barındırıyor. Tüm atölyeler, formasyon sahibi eğitmenler liderliğinde interaktif yöntemlerle gerçekleştirilecek.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI’NDA ÖZEL ETKİNLİK…

Palladium Ataşehir AVM Çocuk Etkinlikleri, 30 Ağustos Zafer Bayramı özel etkinliği ile son bulacak. Ulusal Zafer Bayramı’nın anlam ve önemini vurgulayan atölyelere davet edilecek olan minikler, kolaj atölyesinde Ulu Önder Atatürk’ün konu olduğu bir çalışma yaparak, bu çok özel çalışmayı aileleri ve sevdikleriyle paylaşacaklar.

ETKİNLİKLER ÜCRETSİZ…

01-30 Ağustos tarihleri arasında her Cumartesi ve Pazar saat 14.00’ten 18.00’e kadar devam edecek Palladium Ataşehir AVM Çocuk Etkinlikleri, tüm ziyaretçiler için ücretsiz…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sokak hayvanları için flüt çaldılar

Maltepe Belediyesi, Türkiye’nin ilk ve tek flüt orkestrası Marmara Flüt Orkestrası’nın, sokak hayvanları için mama bağışı topladığı flüt ...