Palladium’a ünlü yağdı!..

Dünyada milyonlarca hayranı bulunan Transformers serisinin merakla beklenen yeni filmi “Kayıp Çağ”ın Türkiye ön gösterimi, geçtiğimiz günlerde Palladium Alışveriş Merkezi’nde yapıldı. Geceye sanat, moda ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri akın etti.

Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, geceye oğlu Emre ile katıldı. Ön gösterime çocuklarıyla birlikte katılan diğer isimler ise Ivana Sert, Bennu Gerede ve Tamer Karadağlı’ydı. Kızı Zeyno ile Ankara’dan filmi izlemek için gelen Karadağlı, “Filmi uzun zamandır bekliyorduk. Beklediğimize değdi” dedi.

Oğlu Ateş ve sevgilisi Sinan Akıman’ın oğlu Akan Akıman ile geceye katılan Ivana Sert, şıklığıyla göz doldurdu. Tatiline ara verip geceye gelen Özlem Yıldız, bronz teniyle dikkat çekti. Palladium’un ev sahipliği yaptığı gecenin diğer şık katılımcıları arasında yer alan Tatiana Tsvikeviç, Simge Tertemiz ve Merve Büyüksaraç da her zamanki gibi sade kıyafetleri tercih etti.

Ön gösterimi sevgilisi Kerem Göğüş ile izleyen Wilma Elles, Palladium’da böyle bir gecede yer almaktan keyif duyduğunu belirtti.

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Nihat Şen: Kentsel dönüşüm iyi anlatılamadı!

Kadıköylü mimar ve kentsel dönüşüm uzmanı Nihat Şen, Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Türkiye için terörden sonra en önemli konu ...