Palladium AVM çekilişinde otomobil sahibini buldu…

Palladium Ataşehir’in geleneksel hale gelen çekilişinde 2016 yılının talihlileri belli oldu. Herkesin dikkatlerini üzerine çeken yaklaşık 300 bin TL değerindeki Mercedes C200 D, Kadıköy’de yaş sebze-meyve ticaretinin tanınmış ismi Metin Kuş’a çıktı. Bir kravat ve gömleğe son model otomobil kazanan centilmen işadamı, hayallerinin aracını eşine hediye etti.

7 kişinin akıllı telefon ve farklı 7 kişinin daha tablet kazandığı çekiliş, alışveriş kartlarını doldurmak isteyen 68 bin 842 kişi arasında gerçekleşti. Yine çekilişte talihli bilişimci bir iş kadınının “Annelik işte böyle bir şey” dedirten düşüncesini ise, Kadıköy Life Dergisi ortaya çıkardı.

TÜRKİYE’DE GÜVEN YOK AMA, PALLADİUM YAĞMUR GİBİ HEDİYE DAĞITTI…

Geçtiğimiz yıllarda gerek televizyon ekranlarında, gerekse de farklı birçok platformda çekilişler sonrasında hediyelerin sahiplerine ulaşmadığı gerçeği sık sık gündeme gelmişti. Ancak her çekilişinde misafirlerini hediye yağmuruna tutan Palladium Ataşehir, bu yıl da geleneğini bozmadı ve tüm hediyeleri tek tek sahiplerine teslim etti. Alışveriş merkezinin müdavimleri, Palladium yönetiminin başarılı bir organizasyonu daha geride bırakmaları ile birlikte mutluluklarını dile getirdi. Palladium Ataşehir’in geleneksel çekilişlerinin sonucuna güvenenler form doldurmaktan geri kalmayınca, ortaya geniş katılımlı bir organizasyon daha çıkmış oldu.

Otomobil talihlisi Kuş ailesi ile birlikte telefon ve tablet kazanan talihliler, objektiflerimiz karşısında. Eşinin centilmen yaklaşımı ile hediye ettiği otomobiline kavuşan Serpil Kuş, anahtar teslimi boyunca Kadıköy Life Dergisi’nin son sayısını elinden bırakmadı…

KUŞ AİLESİ, KADIKÖY LIFE DERGİSİ OBJEKTİFLERİ KARŞISINDA…

Kadıköy başta olmak üzere bölgede yaş sebze-meyve ticaretinin önde gelen isimlerinden Metin Kuş; eşi Serpil Kuş, çocukları Deniz Düzgün, İrem Nehir, Irmak Yaren ve annesi Saadet Kuş ile birlikte Kadıköy Life Dergisi objektifleri karşısındaydı. Heyecanlı ailede en çok sevinenler ise çocuklar oldu. Palladium AVM Genel Müdürü Ayşen Yerşen’in anahtar teslimi sonrası ilk açıklamalarını Kadıköy Life Dergisi’ne gerçekleştiren Metin Kuş, şunları ifade etti:

Eşini dünyalar kadar sevdiğini ifade eden otomobil talihlisi Metin Kuş…

“EŞİM MUTLU OLSUN”…

“Hediyeler, eşyalar; bunların hepsi geçici… Geriye tek kalan, aile saadeti ve birlikteliktir. Ben her zaman eşimin ve çocuklarımın mutluluğunu istedim. Bu nedenle arabayı ben değil, eşimin kullanmasını istiyorum. Ona armağan ediyorum.”

SERPİL KUŞ: İNANILMAZ BİR DUYGU…

Talihli Metin Kuş’un eşi Serpil Kuş; “Arabanın bize çıktığını ilk öğrendiğimde açıkçası inanamadım, çok şaşırdım. Eşim çok duygulandırdı, en büyük hazinem onun varlığı. Palladium Ataşehir bir kez daha tarafımızca güven tazeledi, yönetimine ayrıca teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Palladium AVM Müdürü Ayşen Yerşen, en mutlu günlerinden birini yaşadı. Yerşen; “Misafirlerimizin tebessümü her şeyden önemli” diyerek, iş dünyasına bağlılığını bir kez daha ortaya koydu…

AYŞEN YERŞEN: MİSAFİRLERİMİZİN YÜZÜ GÜLDÜĞÜNDE MUTLU OLABİLİYORUZ…

Yine Kadıköy Life Dergisi’ne değerlendirmelerde bulunan Palladium AVM Müdürü Ayşen Yerşen; “Çok mutluyuz, bir çekiliş organizasyonumuzu daha geride bıraktık. En büyük mutluluğumuz, alışveriş merkezi misafirlerimizin güldüklerini ve sevinçli olduklarını görebilmek. Yeni çekilişimiz yaklaşıyor, otomobilimizin markası bu kez sürpriz” dedi.

Böyle olur bilişimci anne… Doğmamış çocuğuna, Palladium AVM çekilişinden kazandığı akıllı telefonunu hediye etti…

BİLİŞİMCİ ANNE, DOĞMAMIŞ ÇOCUĞUNA TELEFONU HEDİYE ETTİ…

Birkaç ay sonra çocuğunu dünyaya getirmeye hazırlanan Bilişim Sistemleri Mühendisi Işık Coşkun da akıllı telefon talihlilerindendi. “Anne her zaman yavrusunu düşünür” dedirten gerçek, alışveriş merkezinde Kadıköy Life Dergisi röportajında ortaya çıktı. Çekilişte kazandığı en yüksek model akıllı telefon için Palladium Ataşehir’e gelen bilişimci anne adayı; “Bu çocuğumun hediyesi, çocuğuma armağan ediyorum” diyerek, ilk çocuğuna teknolojik bir hediyeyi ayırmış oldu.

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Teknik Yapı Yücelpark

Teknik Yapı’dan Kartal’da yaşam odaklı dönüşüm

Teknik Yapı, günümüzdeki en önemli üç kavramı bünyesinde barındıran Yücelpark’ı satışa sundu. Aile, kazanç ve doğayla iç içe ...