Palladium Ataşehir, Gülben Ergen’i ağırladı

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, imza ve söyleşi gününde Gülben Ergen’i ağırladı. “Çocuklar Gülsün Diye” derneğine destek amaçlı gerçekleşen söyleşide ünlü sanatçı, sevenlerinin sorularını yanıtladı; söyleşi sonrası imza ve çocuklara oyuncak dağıttı.

Palladium Ataşehir

2010 yılında kurulan Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile bugüne kadar 32 anaokulunun kurulmasına yardım eden ve birçok anaokuluna kitap, oyuncak ve kırtasiye desteği sağlayan Gülben Ergen, okul öncesi eğitimin önemine dikkat çekmek için JLL Türkiye tarafından yönetilen Palladium Ataşehir’deydi. Tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlayan sanatçı, çocukların erken yaşta eğitilmesinin ne kadar önemli olduğunu anlattı.

Palladium Ataşehir

81 İLDE 81 ANAOKULU…

Hedeflerinin 81 ilde 81 anaokulu olduğunu ifade eden Gülben Ergen, İranlı bir hayranının sorusu üzerine “Sadece Suriyeli çocuklara özel bir anaokulu projesi var. Ateş nerde yanıyorsa bizim canımız orda atıyor. Çünkü çocuğun dili, dini, rengi, ırkı, mezhepi olmaz. Yaradan bir ve Yaradan’ın yarattığını kınama hakkımız yok” dedi.

Palladium Ataşehir

HAYRANLARINA İMZA, ÇOCUKLARA OYUNCAK DAĞITTI…

Bir hayranının isteği üzerine de “Kalbimi Koydum Yerine” şarkısını söyleyen sanatçı, söyleşinin ardından hayranlarına imza ve çocuklara oyuncak dağıttı. İmza vermeye geçtiğinde Cemalnur Sargut’un kendisine sürpriz yaptığını görünce çok heyecanlanan Ergen; “Birlikte yaptığımız çalışmalardan öğrendiklerimden çocuğun dili, dini, ırkı olmadığını, hepimizi Yaradan’ın bir olduğunu söyledim. Doğru söylemiş miyim?” diye sordu. Cemalnur Sargut ise “Çok doğru söylemişsin. Sen idrak sahibisin. İdrak sahibi olmak ve samimi olmak çok önemli” diye onu cevapladı.

gulben-ergen-palladium-avm (3)

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sokak hayvanları için flüt çaldılar

Maltepe Belediyesi, Türkiye’nin ilk ve tek flüt orkestrası Marmara Flüt Orkestrası’nın, sokak hayvanları için mama bağışı topladığı flüt ...