Özlem Ağırman’dan yarışma programlarına tepki…

Türk Sanat Müziği yorumcusu Özlem Ağırman, toplum sağlığını olumsuz etkileyen programlara sert çıktı.

Ekranlarda yer alan kimi yarışma programlarının, gençlerin ve çocukların psikolojisini olumsuz yönde etkilediğini, yayın süresince kısa vadede yaşanan şöhret sonrası birçok gencin ve çocuğun bunalıma girdiğini ifade eden Ağırman, bazı yarışmaları “sabun köpüğü fabrikası” olarak nitelendirdi.

“YAPIMCILAR HASSASİYET GÖSTERSİN…”

Benzer yapıdaki programlardan ün kazanan kişi sayısının azlığına da değinen sanatçı, ebeveynleri ve program yapımcılarını konuya hassasiyet göstermeye davet etti. Repertuar bandı en geniş sanatçılardan biri olarak kabul edilen ve “Hayat Veren Nağmeler” isimli albümünde kendine has yorumuyla dikkatleri üzerine çeken Ağırman; 26-27-29 Ekim tarihlerinde İzmir’in Buca, Karşıyaka ve Seferihisar ilçelerinde vereceği “Cumhuriyet Kadınları Şarkı Söylüyor” başlıklı üç konserde sosyal içerikli mesajların da yer alacağını sözlerine ekledi.

SÜRPRİZLERLE DOLU YENİ ALBÜM YOLDA…

Sanatçının pop tarzında seslendirdiği ikinci albümü gelecek ay çıkıyor ve sürprizlerle dolu olan albümün, tarzında ses getirmesi bekleniyor.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Haldun Dormen, 65. sanat yılında Maltepe’de sahne aldı

Türk tiyatrosunun usta ismi Haldun Dormen’in 65. sanat yılında yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı “Bir Zamanlar Gazinoda” isimli ...