Öz Kadıköylülerin olduğu yerde mutluluk var…

Kadıköy’ün etkin sivil toplum platformlarından Öz Kadıköylüler, Fenerbahçe’de düzenledikleri geleneksel brunchta “Kışa merhaba” dedi. Düzenli buluşmaları ve sosyal medya çalışmalarıyla ilçenin dokusunun korunmasına önemli katkı sağlayan Kadıköylüler; “Ne yoğun iş temposu, ne de metropolün beraberinde getirdiği gerekçeler… İşte bir aradayız, sımsıkı birbirimize bağlıyız” mesajı verdi. Öz Kadıköylüler, “yılın özçekimini” Kadıköy Life objektifleriyle gerçekleştirdi.

Fenerbahçe Khalkedon Cafeterya ve Restaurant’ta gerçekleştirilen kahvaltıda, her meslek grubundan Öz Kadıköylüler yine bir aradaydı. Grubun kurucusu Dr. Kemal Pelit’ten Dr. Araştırmacı-Yazar ve Koleksiyoner Sertaç Kayserilioğlu’na, Gazeteci Atilla Çayhan’dan kariyerinde zirve yapmış sayılı iş kadınlarına kadar Kadıköy’ün önde gelen birçok ismi, güzel bir hafta sonunda bir araya gelebilmenin mutluluğunu yaşadı. Sanat ve müzik camiasının renkli simaları Cahit Oben, Ahit Oben, Erdener Koyutürk, Birsen Atalay ve eşleri de özel güne katılan isimler arasında yer aldı.

HERKES ÜYE, HERKES BAŞKAN…

Sosyal değerlere ve birlikteliğe son derece önem verilen Öz Kadıköylüler grubunun yönetimi; “5.000’i aşan üye sayımız ile çığ gibi, ancak bir o kadar da kontrollü büyüyoruz. Grubumuzda gerek Kadıköylülük etiğini, gerekse de kişisel değerleri taşıyabilmenin önemi büyük” diyerek, her üyenin temel yapı taşı olduğuna dikkat çekti. Kahvaltının ardından Prens Adaları’na komşu Fenerbahçe sahilleri ile bütünleşen Öz Kadıköylüler, yeşile olan sevgilerini tekrar gözler önüne serdi.

YEMYEŞİL ÇİMLERDE “GEL DE YATMA”…

Yeditepe Üniversitesi Öğretim Üyesi, Modalı Akademisyen Gürbüz Doğan Ekşioğlu’nun başlattığı “Gel De Yatma” akımına dikkat çeken Tuba Emlek, Şahin Ciner ve Gülsen Deniz; Kadıköy Life objektiflerine poz verdi. Öz Kadıköylülerin geleneksel buluşması, renkli görüntüler ile son buldu.

sporvitrini

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

kalp sağlığı

Kadıköy’de kalp sağlığı korunuyor

Sağlıklı bir yaşam için kalp sağlığının korunması büyük önem taşıyor. Her yıl 20 milyona yakın insan, kalp ve ...