Ozan Demir milletvekilliği aday adaylığını açıkladı…

Kadıköylü Siyaset Bilimci Ozan Demir, CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekilliği Aday Adaylığı’nı Kadıköy Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı’nda açıkladı. Moda Platformu gibi üyesi olduğu sivil toplum kuruluşlarının da destek verdiği programa, genç siyasetçinin sözleri damgasını vurdu.

“2015’i mücadele yılı ilan ediyoruz” diyen Demir, çarpıcı söylemlerde bulundu. “Benim cemaatte abilerim ablalarım yok. Benim arkamda sermaye grupları yok. Benim kapalı kapılar ardında gizli pazarlıklarım yok. Benim Ali İsmaillerim, Berkin Elvanlarım ve Devrimci Örgütüm var. Düzeni bu güçle değiştireceğim” diyen Ozan Demir, Türkiye’nin çok acil kan değişikliğine ihtiyaç duyduğunu ifade etti.

GENÇLER DE KATILDI…

Ozan Demir’in aday adaylığı açıklamasına gençlik grubu da katılım gösterdi. Genç siyasetçi, İstanbul 1. Bölge’yi kapsayan ilçelerde tanıtım programlarını sürdüreceğini açıkladı.

sporvitrini

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Bezgin Bekir

Bezgin Bekir heykeli Kadıköy’de

Kadıköy Belediyesi, karikatürist Tuncay Akgün tarafından yaratılmış bir çizgi karakter olan Bezgin Bekir’in heykelini yaptırarak, Karikatür Evi’nin bahçesine yerleştirdi. Geçtiğimiz haftalarda Kadıköy Belediyesi ...