Ozan Demir milletvekilliği aday adaylığını açıkladı…

Kadıköylü Siyaset Bilimci Ozan Demir, CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekilliği Aday Adaylığı’nı Kadıköy Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı’nda açıkladı. Moda Platformu gibi üyesi olduğu sivil toplum kuruluşlarının da destek verdiği programa, genç siyasetçinin sözleri damgasını vurdu.

“2015’i mücadele yılı ilan ediyoruz” diyen Demir, çarpıcı söylemlerde bulundu. “Benim cemaatte abilerim ablalarım yok. Benim arkamda sermaye grupları yok. Benim kapalı kapılar ardında gizli pazarlıklarım yok. Benim Ali İsmaillerim, Berkin Elvanlarım ve Devrimci Örgütüm var. Düzeni bu güçle değiştireceğim” diyen Ozan Demir, Türkiye’nin çok acil kan değişikliğine ihtiyaç duyduğunu ifade etti.

GENÇLER DE KATILDI…

Ozan Demir’in aday adaylığı açıklamasına gençlik grubu da katılım gösterdi. Genç siyasetçi, İstanbul 1. Bölge’yi kapsayan ilçelerde tanıtım programlarını sürdüreceğini açıkladı.

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İKSV’den Kadıköy Belediyesi’ne plaket

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından bu yıl 46’ıncısı düzenlenen İstanbul Müzik Festivali’ne desteklerinden dolayı Kadıköy Belediyesi’ne plaket ...