Kadıköy’de otomobil metrobüs yoluna uçtu…

Boğaziçi Köprüsü yolunun Kadıköy istikametinde, Fikirtepe mevkiinde geçtiğimiz gün saat 20.00 sularında kaza meydana geldi. Fikirtepe’de emniyet şeridinde bekleyen araca çarpan sürücü, direksiyon hakimiyetini kaybederek çelik bariyerleri aştı ve metrobüs yoluna uçtu. Kaza sonucu ters dönen aracın sürücüsü, yara almadan kurtuldu.

İddiaya göre, Oğuz Güner’in kullandığı 34 BK 8039 plakalı araç arıza yapınca, sürücü otomobilini emniyet şeridine çekerek beklemeye başladı. Ancak bir süre sonra 34 FU 5991 plakalı aracın sürücüsü Mustafa Özdemir, başka bir aracın sıkıştırması sonucu önce emniyet şeridinde bekleyen araca çarptı; daha sonra da direksiyon hakimiyetini kaybederek, çelik bariyerleri aştı ve metrobüs yoluna uçtu.

Ters dönen araçta bulunan sürücü Mustafa Özdemir, şans eseri yara almadan kurtuldu. Kaza nedeniyle metrobüs seferlerinde aksamalar oldu.

sporvitrini

Hakkında Oğul Kayserilioğlu

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi

Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi’nde bahar dönemi

Kadıköy Belediyesi Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi tarafından engelli kişilere yönelik düzenlenen eğitim çalışmaları, bahar dönemine giriyor. Mart ayı ...