Ömerli Spor Kompleksi

Ömerli Spor Kompleksi yenileniyor

Çekmeköy Belediyesi, Ömerli Mahallesi’ndeki Spor Kompleksi ve Görsel Sanatlar Merkezi’nde yapılan yenileme çalışmalarıyla tesisleri yeni bir çehreye kavuşturacak.

Yaklaşık 30 bin metrekare tesis alanı üzerinde 1.160 metrekare oturumlu zemin, +2 normal katlı spor tesisi, tribünüyle birlikte bir adet büyük halı saha, üç adet küçük halı saha ve bir adet basketbol sahası, sporseverler için yenileniyor. Tesisin içinde bulunan ve mahalle halkı tarafından yoğun olarak kullanılan Görsel Sanatlar Merkezi binası da, yeni sergi ve toplantılara ev sahipliği yapmak üzere modernize ediliyor.

DAHA YENİ, DAHA MODERN BİR TESİS YAPILACAK…

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Yaz okullarına ve spor müsabakalarına ev sahipliği yapan Ömerli Spor Kompleksimizde yılların verdiği bir yıpranmışlık vardı. Bu nedenle daha yeni, daha modern bir tesis için çalışmalara başladık. En kısa süre içinde halkımızın kullanımına sunacağız” dedi.

Ömerli Spor Kompleksi

Ömerli Spor Kompleksi ve Görsel Sanatlar Merkezi’nde yapılan yenileme çalışmalarıyla, tesisler yepyeni bir çehreye kavuşturacak…

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ressam Lian Lutfija göçün izlerini resmetti

Empresyonist (izlenimcilik) sanatın, genç kuşak başarılı temsilcilerinden Lian Lutfija’nın, “Küllenen Zamanlar (As Time Fading Away)” isimli resim sergisi, ...