Okan Koleji öğrencilerinden anlamlı ziyaret…

1

Okan Koleji öğrencileri, Öğretmenler Günü’nde emektar öğretmenleri unutmadı. 24 Kasım sabahı Türkiye Emekli Öğretmenler Derneği’ni ziyaret eden Okan Koleji öğrencileri, hayatını bu kutsal mesleğe adamış emekli öğretmenlerimize duygu dolu anlar yaşattı. 

Türkiye genelindeki 270 bin emekli öğretmeni temsil eden MEB Türkiye Emekli Öğretmenler Derneği üyelerinin, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde çok özel misafirleri vardı. Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü’nün hemen yanında bu yıl eğitim hayatına “Merhaba” diyen Okan Koleji’nin öğrencileri, Kadıköy’deki tarihi Fatma Şadiye Toptani Öğretmenevi’ni ziyaret ederek, emektar öğretmenlerle bir araya geldiler. 

Unutulmayan 24 Kasım anıları… 

Okan Koleji öğrencileri, kutsal bir amaca hizmet ederek Türkiye’nin modern bir geleceğe ulaşması için yıllarını veren öğretmenlerimizle birlikte şiirler ve söyleşiler eşliğinde keyifli bir gün geçirdiler.

Emektar öğretmenlerimiz, unutamadıkları Öğretmenler Günü anılarını da Okan öğrencileriyle paylaşırken; kimi zaman çok eğlenceli, kimi zaman da duygusal anlar yaşadı. 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy Sahaf Günleri başladı

Kadıköy Belediyesi ve Beyoğlu Sahaflar Derneği işbirliğiyle Kadıköy Sahaf Günleri, kitap severlerin yoğun ilgisiyle devam ediyor. Ali Suavi ...