Orhan Çekiç Irmak Okulları’nda…

Öğrencilerine akademik, sosyal ve kültürel anlamda zengin öğrenme ortamları sunan Irmak Okulları, “10 Kasım Atatürk Haftası” etkinlikleri kapsamında Irmak Okulları Kültür Merkezi’nde Orhan Çekiç’i ağırlayacak.

Atatürk ve Cumhuriyet ile ilgili çalışmaları 40 yıla yakın bir süredir devam eden, konferanslarında ve hazırlayıp sunduğu TV programlarında yakın çağ tarihimizi, Cumhuriyet’imizin kazanımlarını, Kurtuluş Savaşı’mızı, Atatürk’ü ve devrimlerini anlatan Maltepe Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Öğretim Üyesi ve Bölüm Başkanı Orhan Çekiç, 7 Kasım Cuma günü saat 11.40’da Irmak Okulları öğrencilerine bir konferans verecek.

Irmak Okulları, 10 Kasım Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlediği bu etkinlik ile Mustafa Kemal Atatürk’ün vatanı adına yapmış olduğu hizmetleri, gelecek nesillerimize en iyi şekilde anlatmanın ve öğretmenin önemine bir kere daha vurgu yapmayı hedefliyor.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Maltepe’de bağlama ve kamança buluşması büyüledi

Maltepe’de bağlama ile kemanca aynı sahnede buluştu. Türk Halk Müziği’nin efsane ismi Erdal Erzincan ile Grammy ödüllü dünyaca ...