Orhan Çekiç Irmak Okulları’nda…

Öğrencilerine akademik, sosyal ve kültürel anlamda zengin öğrenme ortamları sunan Irmak Okulları, “10 Kasım Atatürk Haftası” etkinlikleri kapsamında Irmak Okulları Kültür Merkezi’nde Orhan Çekiç’i ağırlayacak.

Atatürk ve Cumhuriyet ile ilgili çalışmaları 40 yıla yakın bir süredir devam eden, konferanslarında ve hazırlayıp sunduğu TV programlarında yakın çağ tarihimizi, Cumhuriyet’imizin kazanımlarını, Kurtuluş Savaşı’mızı, Atatürk’ü ve devrimlerini anlatan Maltepe Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Öğretim Üyesi ve Bölüm Başkanı Orhan Çekiç, 7 Kasım Cuma günü saat 11.40’da Irmak Okulları öğrencilerine bir konferans verecek.

Irmak Okulları, 10 Kasım Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlediği bu etkinlik ile Mustafa Kemal Atatürk’ün vatanı adına yapmış olduğu hizmetleri, gelecek nesillerimize en iyi şekilde anlatmanın ve öğretmenin önemine bir kere daha vurgu yapmayı hedefliyor.

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yeldeğirmeni Sanat

Yeldeğirmeni Sanat’ta arp dinletisi

Yeldeğirmeni Sanat, birbirinden değerli genç yetenekleri ağırlamaya ve Kadıköylülerin kulaklarının pasını silmeye devam ediyor. Son olarak başarılı arp sanatçılarımızdan Zeynep Öykü’nün solo dinletisine ev sahipliği ...