Ezginin Günlüğü öğretmenler için söyledi…

Kartal Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde eğitim emekçilerini unutmadı ve onlar için Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde bir konser düzenledi. Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde, ünlü müzik grubu Ezginin Günlüğü sahne aldı.

Öğretmenlerin yoğun ilgi gösterdiği ve salonun tamamen dolduğu konseri izleyenler arasında Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Av. Hüsnü Yeşilyurt ve Ali Apaydın da yer aldı. Yaklaşık 2 saat süren konserin ardından Ezginin Günlüğü müzik grubuna çiçek vererek teşekkür eden Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Av. Hüsnü Yeşilyurt, öğretmenlerin sadece bir gün değil her gün hatırlanması gerektiğini kaydederek, Cumhuriyet ve demokrasinin en önemli destekçilerinin öğretmenler olduğunu söyledi.

HASAN ALİ YÜCEL KÜLTÜR MERKEZİ YENİLENECEK…

Konsere gösterilen ilgiye ve salonun tamamen dolmasına da değinen Yeşilyurt, ilçe sakinlerine müjde vererek Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nin yenilenmesi ile ilgili sorunları aştıklarını, yakında kültür merkezinin yenileceğini söyledi.

sporvitrini

Hakkında Oğul Kayserilioğlu

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kartal'da denizde ceset bulundu

Kartal’da denizde ceset bulundu

Kartal’da denizde erkek cesedi bulundu. Kartal sahilyolunda yürüyen vatandaşlar, denizde bir kişiyi hareketsiz halde görünce durumu polise bildirdi. ...