Ödüllü fotoğraflar Kadıköy’de…

Gezi, Soma, 17 Aralık, Suriye, Kobane, Seçimler… Son birkaç yılda Türkiye ve dünyanın gündemine oturan olaylar objektiflere nasıl yansıdı? Ödüllü fotoğrafçıların çektiği fotoğraflardan oluşan “Haber Fotoğrafları Sergisi”, 28 Nisan’da Kadıköy Belediyesi ev sahipliğinde açılıyor.

Haber fotoğrafları, tarihe düşülen en önemli notlardır. Silinmez, yok olmaz ve gerçeği saklamaz. Dünyadaki en büyük ve en köklü haber ajanslarından biri olan Agence France Presse (AFP) foto muhabirlerinin çektiği fotoğraflardan oluşan “Haber Fotoğrafları Sergisi”, 28 Nisan’da Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi’nde açılıyor.

SON YILLARIN SİYASİ VE GÜNCEL OLAYLARI BU SERGİDE…

Agence France Presse (AFP) Türkiye’nin ödüllü foto muhabirleri Bülent Kılıç, Ozan Köse, Adem Altan ve Gürcan Öztürk’ün çektiği fotoğraflardan oluşan sergide, son yıllarda meydana gelen siyasi ve güncel olaylar hatırlatılıyor. Gezi, Soma, 17 Aralık, Suriye, Uludere, Kobane, Seçimler gibi Türkiye ve dünyanın gündemine oturan olayların fotoğraflarının yer aldığı  “Haber Fotoğrafları Sergisi”, 28 Nisan- 31 Mayıs tarihleri arası Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi Sanat Galerisi’nde görülebilir.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yeşilyaprak

Yeşilyaprak Ailesi’nde Ada Bebek sevinci

Yeşilyaprak Ailesi’nde “Ada Bebek” sevinci, büyük bir coşku ile kutlanıyor. Bundan beş yıl kadar önce ailenin gençlerinden Sedat ...