Ödüllü fotoğraflar Kadıköy’de…

Gezi, Soma, 17 Aralık, Suriye, Kobane, Seçimler… Son birkaç yılda Türkiye ve dünyanın gündemine oturan olaylar objektiflere nasıl yansıdı? Ödüllü fotoğrafçıların çektiği fotoğraflardan oluşan “Haber Fotoğrafları Sergisi”, 28 Nisan’da Kadıköy Belediyesi ev sahipliğinde açılıyor.

Haber fotoğrafları, tarihe düşülen en önemli notlardır. Silinmez, yok olmaz ve gerçeği saklamaz. Dünyadaki en büyük ve en köklü haber ajanslarından biri olan Agence France Presse (AFP) foto muhabirlerinin çektiği fotoğraflardan oluşan “Haber Fotoğrafları Sergisi”, 28 Nisan’da Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi’nde açılıyor.

SON YILLARIN SİYASİ VE GÜNCEL OLAYLARI BU SERGİDE…

Agence France Presse (AFP) Türkiye’nin ödüllü foto muhabirleri Bülent Kılıç, Ozan Köse, Adem Altan ve Gürcan Öztürk’ün çektiği fotoğraflardan oluşan sergide, son yıllarda meydana gelen siyasi ve güncel olaylar hatırlatılıyor. Gezi, Soma, 17 Aralık, Suriye, Uludere, Kobane, Seçimler gibi Türkiye ve dünyanın gündemine oturan olayların fotoğraflarının yer aldığı  “Haber Fotoğrafları Sergisi”, 28 Nisan- 31 Mayıs tarihleri arası Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi Sanat Galerisi’nde görülebilir.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy’de halk otobüsü tramvay yoluna girdi!

Kadıköy’de direksiyonu kilitlendiği öne sürülen İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı özel halk otobüsü kaza yaptı. Kaza saat 10.00 sıralarında ...