Nokia Siemens Networks Türkiye, Kazancılar’da buluştu…

2

Nokia Siemens Networks’ün Türkiye Ofisi, yapmış oldukları yeni bir anlaşmanın kutlama yemeğini Kalamış Kazancılar’da yaptı. 45 kişilik bir grupla gerçekleşen yemekte, konuklar son derece neşeliydi.

Mekânın olağanüstü lezzetlerine hayran kalan ekip; “Burayı tercih etmekte isabetli karar verdiğimizi şimdi anladık. Mekân, her zaman ilk tercihimiz olacak” dediler.

Geceye katılanlar arasında, Bulgaristan kökenli bir yönetici de vardı. Yaklaşık üç yıl önce, NSN olarak büyük bir güç ve istekle işe başladıklarını açıklayan Cem Polat;  “Çeşitli sektörlerde şimdiden ilk sıralarda yer alıyoruz. Müşterilerimize hizmet etmek için çok iyi bir şekilde örgütlendik. Türkiye’de yerel olarak sahip olduğumuz geniş deneyim ve bilgi birikimini, tüm dünyada faaliyet gösteren bir sektör liderinin gücüyle birleştiriyoruz. Bu nedenle tercih ediliyoruz. Nokia Siemens Networks, yaklaşık 150 ülkede faaliyet göstererek 700’e yakın müşterisine hizmet veriyor” dedi.

1

 

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Marea

Göztepe Vino, Marea markasıyla Ataşehir’e gidiyor

Göztepe’nin ünlü lezzet noktalarından Vino Surf & Turf, Ataşehir’e gitme kararı aldı. Bağdat Caddesi’nin Göztepe kavşağında kiracı olarak ...