Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Nikahta tanıştılar, nikah masasına oturdular…

Yakınlarının nikah töreninde tanışan Kadıköylü çift birbirine aşık oldu, soluğu nikah masasında aldı. Kadıköy Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Günalp’in evlilik cüzdanını verdiği çift, mutluluk dolu bir yolculuğa çıktı.

REMAX Efor Gayrimenkul Danışmanı Ayfeddin Kaya, bankacı Dilek Yıldız ile Kadıköy Evlendirme Dairesi Kokteyl Salonları’nda düzenlenen törenle dünyaevine girdi. Dilek & Ayfeddin’in özel gününe birçok yakını, arkadaşları ve sevenleri katıldı.

Damadın sağdıçlığını üstlenen yakın arkadaşı Şenol Karakurt’un 1 yaşındaki kızı Elifnaz, gelin ve damadın kucağında Kadıköy Life objektifleriyle buluştu. REMAX Yıldız’ın Gayrimenkul Danışmanlarından Şendoğan Coşkun; “Birbirlerine çok yakıştılar. REMAX Ailesi olarak bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz” diyerek, genç çifti tebrik eden isimler arasında yer aldı.

Özel günün ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısında yer alacak.

Damadın yeğeni Elifnaz, uğurlar getirmesi dileğiyle kucaklardaydı…

Şenol – Milana – Elifnaz Karakurt ve Şendoğan Coşkun, Müge Mehti.

 

sporvitrini

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Marea

Göztepe Vino, Marea markasıyla Ataşehir’e gidiyor

Göztepe’nin ünlü lezzet noktalarından Vino Surf & Turf, Ataşehir’e gitme kararı aldı. Bağdat Caddesi’nin Göztepe kavşağında kiracı olarak ...