Neşe Gümüşcüoğlu “Özgür Atlarım” sergisi ile Alta Sanat Galerisi’nde…

1

Kadıköylü ressam Neşe Gümüşcüoğlu, “Özgür Atlarım” adını verdiği suluboya sergisi ile Alta Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluşuyor. Suluboyanın hızı ve akışkanlığının bu defa atların hareketliliği ile bütünleşmesini izleyebileceğiniz sergiyi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. 

Suluboya tekniğinin heyecanlı ve duygusal yapısı… 

Neşe Gümüşcüoğlu’nun 1-29 Şubat 2012 tarihleri arasında Alta Sanat Galerisi’nde gerçekleşecek olan “Özgür Atlarım” sergisi, doğada özgürce koşan atları konu alıyor. Suluboya tekniğinin heyecanlı ve duygusal yapısına çok uyduğunu ve kendi özgün tavrını bu yolla daha iyi yansıttığını ifade eden sanatçı, suluboyanın hızı ve akışkanlığını bu defa da atların hareketliliği ile bütünleştirerek kendine ait yorumuyla resimliyor.   

“Özgür Atlarım” sergisi, Neşe Gümüşcüoğlu’nun 27. kişisel sergisi… Bugüne kadar 70’e yakın karma sergiye de katılan Neşe Gümüşcüoğlu, Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği ve Suluboya Ressamları Grubu üyesi… 

1 Şubat Çarşamba günü, 14.00-19.00 saatleri arasında açılışı yapılacak olan “Özgür Atlarım” sergisi; Pazar günleri hariç her gün, 11.00-18.00 saatleri arasında Alta Sanat Galerisi’nde izlenebilir. 

Detaylı bilgi için: www.altasanat.com

2

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Çapa Bilim Koleji

Çapa Bilim Koleji-Amerikan Kültür iş birlikteliği başladı

Türk eğitim sektöründe önemli bir yeri olan Amerikan Kültür Koleji, Çapa Bilim Koleji ile iş birlikteliğine giderek 2018-2019 ...